העיקר שכולנו ביחד עכשיו

נבחרת הדייויס של ישראל ערכה אימון בכורה בצ'ילה על החימר לקראת פתיחת המפגש ביום שבת. עוד מיוני ארליך: "היומיים האלה הם כמו אוויר לנשימה בשבילנו"

יום חמישי 04 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 נבחרת הדייויס ערכה היום (חמישי) אימון בכורה על החימר בצ'ילה, לקראת פתיחת ההתמודדות בין שתי הנבחרות ביום שבת הקרוב. 

כזכור, בעקבות רעידת האדמה בצ'ילה, שגרמה לעיכוב בהגעה לקוקימבו, קיבלו ב- ITF החלטה להתחיל את המפגש ביום שבת, במקום ביום שישי, על מנת לאפשר לטניסאים לקיים יום אימונים נוסף.

יוני ארליך אמר היום: "הגענו ליעד אחרי כל כך הרבה זמן, לקח לנו יום להתאקלם מבחינה פיזית ומנטאלית אחרי חמישה ימים באוויר- ומהיום אנחנו מתרכזים בטניס".  

 "לא ראינו הרבה הרס פה, הייתה מסביבנו אבטחה כבדה שלא ראיתי כבר הרבה זמן. התנאים פה ממש טובים. המגרש ברמה נמוכה יחסית עם הרבה מהמורות וחורים, הוא יחסית איטי אבל לא באופן קיצוני. אחרי שישה ימים שבהם התאמנו בכל יום במקום אחר אנחנו רגילים לכל סוגי המשטחים ובעצם לא רגילים לאף משטח".

"העיקר שכולנו ביחד עכשיו, ישנו טוב ואין את החרדה של לאן פנינו יהיו בבוקר. היומיים האלה הם כמו אוויר לנשימה בשבילנו".

על המשחק אמר ארליך: " אנחנו צריכים להיות אגרסיביים ולהשתלט על איזור הרשת בחוכמה. כמה שהם ייכנסו פחות לרשת כך זה יהיה יותר טוב בשבילנו".

"הייתי חולה כמה ימים אבל עכשיו אני מרגיש טוב, יש עוד מה לשפר לקראת יום ראשון אבל יהיה בסדר. אווירה טובה וכיף לחזור לפה".

הקפטן אייל רן הוסיף: "מתאקלמים אחרי יום אחד של שינה סדירה. אנחנו מתרגלים למשטח, עוברים טיפולים. זאת סיטואציה קצת שונה ממה שחווינו היום אבל בסך הכל כולם מרוצים". 

 

 

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק