סלע יפתח מול מאסו

גביע דיוויס: המחבט מספר אחד של ישראל דודי סלע, יפתח את המפגש מול צ'ילה בשבת ב-16:00 כשיתמודד מול ניקולאס מאסו. הראל לוי יפגוש את פרננדו גונזאלס

יום שישי 05 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 בשעה טובה לאחר כל הספקות והעיקובים, תפתח בשבת בצ'ילה ההתמודדות בין נבחרות הטניס של צ'ילה וישראל, במסגרת שמינית גמר גביע דיוויס.

מי שיפתחו את ההתמודדות יהיו דודי סלע המחבט הבכיר של ישראל, שבשעה 16:00 יפגוש את ניקולאס מאסו, המחבט השני של המקומיים. מיד לאחר מכן יתמודד הראל לוי מול פרננדו גונזאלס, הטניסאי הבכיר של הצ'ילאנים.

ביום ראשון יעלו לשחק יוני ארליך ואנדי רם למשחק הזוגות, כנראה מול מאסו וגונזאלס. ביום שני ינעל המפגש עם משחקי היחידים של סלע מול גונזאלס ולוי מול מאסו.

כל המפגש בין צ'ילה לישראל, יועבר בשידור ישיר בספורט 5.


"רציתי שדודי יתחיל, הוא פייבוריט ובמידה וינצח זה ייתן לנו המון ביטחון להמשך היום", אמר הראל לוי בסיום ההגרלה.

על המשחק מול גונזאלס, אמר לוי: "יהיה קשה מאוד אבל מאידך, היו לי הרבה ניצחונות על שחקנים טובים יותר. אני מרגיש טוב ולמרות המסע הארוך והעובדה שהתאמנו כל יום במקום אחר- עדיין התאמנו. רעש האדמה לא ישפיע על השחקים הצ'יליאנים בזמן המשחק. הם מקצוענים ויודעים לעשות את ההפרדה".

לוי אמנם יפגוש את גונזאלס בפעם הראשונה, אך מבחינה טקטית, ברור לו מה עליו לעשות: "אסור לי לתת לו לשלוט בנקודות. אצטרך ללחוץ את מכת גב היד שלו, כמובן שזה יהיה קשה מאוד אבל עבדתי על זה באימונים".

דודי סלע נשמע גם הוא מוכן מהבחינה הטקטית: "אנסה לבוא יותר לרשת וללחוץ לצ'יליאנים את גב היד. גם 'סרב אנד וולי' יעזור אבל אחרי הכל אנחנו על חימר וזה לא משטח פשוט לדברים האלה".

על המפגש כולו ועל ההכנה, אמר סלע: "המשחקים יהיו קשים בלי קשר לסדר שלהם. התאמנו טוב בשבועות האחרונים, צברנו עוד ניסיון על החימר ונצטרך להביא אותו לידי ביטוי מול גונזאלס שנמצא בכושר טוב ומול מאסו שאומנם לא נמצא בשיאו אבל מאוד מנוסה".

"אני מקווה שתהיה תמיכה ישראלית בקהל ומחכה כבר לעלות למשחק", סיכם סלע.

הקפטן אייל רן פתח בתודות לצוות המקצועי: "כולנו התחברנו עם הפיזיותרפיסט החדש גדי טנא שכבר עבד איתנו בעבר. הד"ר יוני מרום מלווה אותנו לאורך כל המסע וכמובן המאמן נועם בר. נועם אוקון עשה גם הוא דרך ארוכה מאוד באוויר ואנחנו שמחים מאוד שהוא כאן איתנו. התחילו להגיע קצת אוהדים ישראלים, ביניהם בובי קרטר- חבר ואוהד מסור שעבר דרך ארוכה כדי להיות איתנו".

לסיום הודה הקפטן ליו"ר האיגוד, מיכאל קליין: "אנחנו שמחים שמיכאל עשה את המאמץ ומלווה אותנו כאן. הוא עוזר לנו המון בכל מה שצריך".

על המשחקים, אמר רן: "עשינו הכנה מצוינת, השחקנים נמצאים בכושר ואנחנו לוקחים את הניסיון שצברנו מול ספרד על החימר. בכל יום נתון, ובמיוחד כשמדובר בדייויס, לפערים בדירוג אין משמעות".

"הראל כבר הפתיע שחקנים טובים ממנו בדייויס וגם דודי הראה שהוא מצוין על כל סוגי המשטחים. בסך הכל אנחנו סומכים על השחקנים וחשוב לזכור שיש לנו נבחרת של ארבעה שחקנים, העומס מתחלק ביניהם וכולם צריכים להיות במיטבם כדי שננצח", סיכם הקפטן הישראלי.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק