סטאקי התמוטט במהלך המשחק

רודני סטאקי, גארד דטרויט פיסטונס, התמוטט הלילה במהלך הרבע השלישי במשחק קבוצתו מול קליבלנד. קיים חשש כי לקה בשבץ, על-פי הקבוצה ייתכן כי מדובר בהתייבשות קשה. כעת הוא מאושפז בבית החולים ומצבו יציב

שבת 06 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 דטרויט פיסטונס הפסידה הלילה מול לברון ג'יימס וקליבלנד, אבל זה הדבר הזניח ביותר מהמשחק בקליבלנד. 

במהלך הרבע השלישי, כאשר הקבוצות ירדו לפסק זמן, התמוטט גארד דטרויט רודני סטאקי. הגארד סיפר למאמן הכושר כי הוא חש ברע ולאחר שמלמל מספר מילים התמוטט בתוך זרועותיו של המאמן, שמנע ממנו לצנוח לפרקט.

הקבוצות חדלו מלשחק ברבע השעה לאחר מכן, כאשר השחקנים ממתינים לאמבולנס שיפנה את הגארד לבית החולים. ההערכות המוקדמות הן כי השחקן לקה בשבץ, אך בדטרויט טוענים כי ייתכן ומדובר בהתייבשות קשה. השחקן מצוי כעת בבית החולים ומצבו יציב.

זו אינה הפעם הראשונה שסטאקי חש ברע במהלך משחק, כאשר בעונה שעברה בזמן המפגש מול הבוסטון סלטיקס הוא התלונן על סחרחורות והחמיץ את שני המשחקים הבאים. בבדיקות שערך אז לא התגלה דבר.

שחקן קליבלנד, לברון ג'יימס, אמר מיד אחרי המשחק: "כולנו משפחה אחת. אנחנו מתפללים עבור רודני סטאקי ומשפחתו". חברו של סטאקי לקבוצה, צא'רלי וילנואבה הוסיף: "זה היה מפחיד. הכל היה בסדר ושניה אחר-כך הכל התהפך בכזו פתאומיות. הוא אמר שהוא לא מרגיש טוב, שתה מים והתמוטט".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק