נאבק על כל התארים העונה

מכבי חיפה ערכה הערב מסיבת עיתונאים לקראת עונת 2010/11. איתמר צ'יזיק: "אנשים שוכחים שגם לפני שנתיים הספידו אותנו אבל לקחנו אליפות והגענו לליגת האלופות". אלישע לוי: "אי אפשר לעצור שחקנים שרוצים לאירופה"

יום שני 26 יולי 2010
מערכת TELESPORT

אחרי שעברה קיץ לא פשוט בו איבדה 4 שחקני הרכב כמו דקל קינן, שלומי ארבייטמן, בירם כיאל וריקרדו טישיירה, ערכה הערב מכבי חיפה מסיבת עיߪונאים לקראת פתיחת עונת 2010/11.

חיפה ניצלה את הארוע המתוקשר כדי להציג את שחקני הרכש החדשים שלה: אריק בנאדו, רז זהבי, תומר חמד, עידן ורד ואדריאן סילבה. שחקנים שינסו להיכנס לנעליים הגדולות מאוד של שחקני המפתח שעזבו לקבוצות באירופה.

איתמר צ'יזיק המנכ"ל, פתח בדברים כשנשאל על ההחלשות של חיפה בקיץ: "אמרנו כבר שיש לנו מדיניות שהיא לא למנוע משחקנים לעבור לקבוצות באירופה. היעדים שלנו העונה לא השתנו מבחינת הליגה ולא מבחינת אירופה. אנחנו צריכים להיות מסופۧים שכל כך הרבה שחקנים מחיפה מבוקשים ע"י קבוצות באירופה".

הסוגייה החמה בחיפה היא סוגיית טוטו תמוז וצ'יזי'ק אמר בנושא: "הדברים כרגע לא תלויים במכבי חיפה. יש לנו עקרונות ברורים מאוד לגבי שחקנים שמגיעים לחיפה והם נשמרים בצורה הדוקה. אם תמוז יעמוד בקריטריונים שלנו הוא יגיע לפה ואם לא, אנחנו נמצא שחקן אחר".

צ'יזיק, התבקש להתייחס לשאלה האם חל פיחות במעמדה של חיפה בשנתיים האחרונות: "אין שום פיחות במעמדה של חיפה. המדיניות שלנו נמשכת ולא השתנתה אף פעם. התקציב שלנו נөאר זהה. גם לפני שנתיים כולם שאלו אותנו את אותן שאלות ועדיין לקחנו אליפות בניגוד לציפיות וגם הגענו לליגת האלופות".

אלישע לוי, מאמן הקבוצה אמר: "אחרי ההצלחה הגדולה של מכבי חיפה בשנתיים האחרונות זה טבעי שיש ביקוש גדול ߜשחקנים שלנו. אסור לעצור שום שחקן שמבקש ללכת. בסופו של דבר קשה לך להפיק משחקן שרוצה ללכת לאירופה. אנחנו לא סיימנו את הרכש שלנו, אם נצטרך עוד שחקן או שניים אנחנו נעשה הכול כדי להביא אותם כדי להתחזק".

לוי נשאל על סיכויי חיפה לזכות באליפות וӐמר: "אנחנו נעשה את כל שביכולתנו כדי להישאר בצמרת ולהאבק על האליפות. גם בעונה שעברה היינו רחוקים דקה בלבד מלזכות באליפות והיינו פקטור משמעותי, כך נהיה גם העונה".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק