0

בן זקן: יש עוד מועמדים לצעירה

יו"ר וועדת האיתור, ג'קי בן זקן הכחיש את הידיעות כאילו הוא מתכוון לӔציע רק לגיא לוזון לאמן את הנבחרת הצעירה. בן זקן: אני לא בוחר את המאמנים, אני רק מאתר מועמדים ואציג אותם להנהלה"

יום שני 26 יולי 2010
דורון ברגר
ג'קי בן זקן, ספג לא מעט ביקורות במהלך היממה האחרונה מאז שמונה לתפקיד יו"ר הוועדה לאיתור מאמן לנבחרת הצעירה. בן זקן זעם על כך שעל פי פירסומים שונים בכוונתו להיפגש רק עם גיא לוזון ולהעביר לחברי הנהלת ההתאחדות לכדורגל רק מועמד אחד ככזה שיכול לאמן ېת הנבחרת הצעירה.

בן זקן הבהיר הערב: "תפקיד הוועדה הוא לא למנות מאמנים וגם לא להמליץ על מועמד אלא לאתר מתוך מאגר המאמנים הקיים מועמדים לנבחרת הצעירה ולהביאם להחלטה בפני ההתאחדות לכדורגל". בן זקן, הדגיש עוד: "הוועדה תגיש להנהלה מۡפר מועמדים ראויים". 

על פי ההערכות ייפגשו חברי הוועדה, בן זקן, שחר בן עמי ויורם אורנשטיין עם ארבעה עד שישה מועמדים לתפקיד ויציגו את שמות שלושה מהם לפני הנהלת ההתאחדות לכדורגל. בכירים בהתאחדות משוכנעים כי בכל מקרה גיא לוזון יתמנה לתפקיד. 

עו"ד שי אביבי, היועץ המשפטי של ההתאחדות, הבהיר הערב כי מבחינת ההתאחדות מותר לה למנות מקורבים ובני משפחה לתפקידים בהתאחדות, כל עוד לא מדובר ב-10% מכלל העובדים במוסד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק