אלישע לוי: ארבייטמן נותן עונה גדולה

ליגת העל: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי פירגן לחלוץ הפורה בקבוצה: "שלומי עובד קשה ובכושר שיא". מאמן בית"ר י-ם, דוד אמסלם התייחס לניצחון על עכו: "לבסוף, האיכות מנצחת"

שבת 06 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
מחזור פורה החל בליגת העל כבר הערב, מכבי חיפה חגגה עם 0:5 בקלילות מול מכבי אח"י נצרת. חמשת השערים של המשחק נכבשו במחצית אחת בלבד (!).

אלישע לוי אמר בסיום: "בהתחלה שיחקנו נכון. עומק, היינו מסוכנים, באנו מהצדדים, עשינו שערים יפים. אח"כ מבחינתנו היה פחות טוב, אבל ניצחנו 0:5 ואנחנו צריכים להסתכל קדימה. מלבד כמה חצאי מצבים במחצית השניה לא הגענו למצבים. היינו צריכים לשחק כמו במחצית הראשונה. היה חשוב לנו היום לבוא ולנצח, עשינו את זה כמו שצריך ואנחנו צריכים להמשיך לעשות הכל כדי לא לאבד נקודות גם בהמשך".

על הסקורר שלו, שלומי ארבייטמן, אמר המאמן המרוצה: "שלומי עובד קשה, הוא בכושר טוב, מאוד שקט מול השער. זה לא קורה כל עונה, ואני מאוד מקווה שהוא ימשיך ככה. האמת היא שאין סיבה שלא".  

שלומי ארבייטמן הוסיף: "אני שמח שאני ככה. זו אחת התקופות הטובות שלי, ללא ספק, אבל הכי חשוב שהקבוצה שיחקה נכון ויפה. המשחק הזה היה מאוד חשוב עבורנו. אני מאחל לנצרת שיישארו בליגה. נתנו להם 5 שערים במחצית, רצינו עוד אבל לא יצא. כל שחקן רצה לכבוש בחגיגה הזאת, ניסינו ולא הלך. לא נורא".

בבית"ר ירושלים לקחו בסבר פנים יפות את הניצחון השני ברציפות בעידן דוד אמסלם לאחר 0:3 על הפועל עכו שצונחת לתחתית.

דוד אמסלם סיכם: "קשה מאוד לשחק פה, המשחק בעייתי מבחינתנו, אבל השחקנים שלי נהנו, עשו עבודה קשה מאוד ובסופו של דבר האיכות מנצחת. המשחק בשבוע שעבר נתן לשחקנים המון כח ומוטיבציה. שיחקנו יפה במחצית השניה, יכולנו להבקיע עוד כמה שערים. הפעול עכו קבוצה קשה, ציפיתי למשחק קשה, ואני שמח שבמחצית השניה החלק הקדמי האיכותי שלנו עשה את ההבדל".

שוער בית"ר ירושלים, אריאל הרוש אמר: "ניצלנו היום את המצבים כמו שצריך וניצחנו את המשחק. על אמסלם כל מילה מיותרת. הוא הסמל של הקבוצה, הוא בחור זהב. הקבוצה נראית טוב, שני ניצחונות רצופים. עם שום לא כ"כ הלך".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק