נמני: אני חסין. התרגלתי לזה בכדורגל

ליגת העל: מאמן מכבי ת"א התייחס לפירסומים בימים האחרונים לסוגיית דרור קשטן: "אני לא חי במושגים כאלו". ויקו חדד לאחר הבכורה בב"ש: "אין לי בעיה להמשיך כמאמן ראשי עד סוף העונה"

שבת 06 מרץ 2010
שלמה חסיד

לא ניצחון בבלומפילד, אבל תיקו 1:1 להפועל באר שבע נגד מכבי תל אביב, היה בעיקר מפגן תעוזה וצבע לאוהדים הדרומים, שבאו להפגין נוכחות ותמיכה באלונה ברקת, שהודיעה על עזיבת הקבוצה. 

לאחר המשחק אלונה ברקת ניגשה לאוהדי באר שבע שנכחו באלפים ביציעים בבלומפילד, והם הוקירו לה באהדה ובשירי עידוד ואף במספר דיוקנים ופרוטרטים מוצלחים. האם ברקת תשאר? הזמן יעשה את שלו ובעיקר הלחץ והאהבה שהיא קיבלה לאחרונה.

ויקו חדד, מאמנה החדש של הפועל ב"ש אמר בבכורה: "אומנם תיקו יותר טוב מלהפסיד. הגענו להרבה מצבים בחצי השני ולא כבשנו וחבל. אני שמח שהשחקנים לא נשברו גם לאחר הפיגור, וזה השתלם. המחוייבות ההגנתית בעיקר. אם יאשרו לי להמשיך כמאמן ראשי אין לי בעיה. אנחנו השחקנים , האוהדים וכל העיר הזאת נעשה הכל שאלונה תשאר".

לקראת המשך העונה: "להפועל באר שבע יש 2 מטרות עיקריות: פלייאוף עליון וגמר גביע המדינה. היה לנו יום מוצלח למחלקת הנוער ולבוגרת, הכל בסדר כאן. האוהדים שלנו נהדרים ואסור שיהיה יותר אלימות פיזית". 


אוהדי הפועל ב"ש במפגן תמיכה לאלונה ברקת בבלומפילד

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני שהיה בכותרות לאחרונה התייחס בסיום: "גם חבל וגם פיספוס. במחצית הראשונה לא הצלחנו לנצל את המצבים וחבל. במחצית השנייה יצאנו יותר מדי קדימה וחבל. היינו צריכים לשמור על התוצאה הזאת. לפחות עצרנו את שרשרת ההפסדים אז זה גם משהו. היו לנו משחקים יותר טובים,  לא צריכים לחפש תירוצים. יכלנו לצאת עם תוצאה יותר טובה וזו התוצאה הסופית.

על אירועי השבוע ופרשת דרור קשטן אמר נמני:"השחקנים צריכים לנצח בשביל המועדון ובשביל עצמם. הניצחון הוא אך ורק בשביל מכבי תל אביב ולא אבי נמני. אני מאמין בשחקנים האלה וגם אנחנו. מפה עד סוף העונה יהיה לנו פיניש גדול וצמוד. נבוא מוכנים. אני לא חי במושגים כאלה לאחר הרבה שנים בכדורגל. אני חסין, עובר עליי הכל. אני זורם עם הדברים. התפקיד שלי להכין את השחקנים למשחק וזה הכל".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק