לוזון נחוש למנות את דונאדוני

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון הבהיר כי המאמן האיטלקי מוכן לרדת בשכרו ולגור בישראל. שני בכירים בהתאחדות מנסים למנות את לואיס פרננדז. לוזון מסרב

יום ראשון 07 מרץ 2010
דורון ברגר
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון נחוש לסכם בימים הקרובים עם המאמן האיטלקי רוברטו דונאדוני, על מינויו למאמן הבא של הנבחרת הלאומית. 

לוזון, קיבל מנציגיו של דונאדוני הבהרות כי המאמן האיטלקי יהיה מוכן להתפשר עוד בשכרו וכי הוא ובני משפחתו יעברו לגור בישראל, החל מהקיץ הקרוב ועד לסיום קמפיין מוקדמות יורו 2012.

למעשה, דונאדוני הוא המאמן היחיד מבין אלה שלוזון מעוניין בהם שמוכן לקבל את התנאים של יו"ר ההתאחדות. בתוך כך, שני בכירים בהתאחדות לוחצים על לוזון להיפגש עם הצרפתי לואיס פרננדז, המאמן הצרפתי של בית"ר ירושלים לשעבר. 

פרננדז, כמו דונאדוני מוכן לתנאים של לוזון, אך לוזון הבהיר כי הוא לא מעוניין בשלב זה לבחון ברצינות אפשרות זו.  ייתכן שהשניים יעלו את ההצעה בפני חברי הנהלת או חברי מזכירות ההתאחדות, אך ספק אם להצעתם תהיה משמעות.

לוזון, והמנכ"ל אורי שילה יצאו הבוקר ליוון לדיון בסדר משחקי בית 6 במוקדמות יורו 2012. ההחלטה על סדר  המשחקים, תתקבל עד מחר בהסכמה או בהגרלה. בבית 6 משחקות יחד עם ישראל גם נבחרות קרואטיה, יוון, לטביה, גאורגיה ומלטה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק