רוני בספק למילאן, פברגאס לפורטו

ססק פברגאס, כוכבה הספרדי של ארסנל, נפצע במשחק הליגה מול ברנלי והוא בספק גדול למשחק ליגת האלופות מול פורטו מחרתיים. גם ווין רוני, שנפצע במשחק נבחרת אנגליה מול מצרים, עלול להעדר מול מילאן ביום רביעי

יום ראשון 07 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

ארסנל, השיגה אתמול (שבת) ניצחון קליל, 1:3 על ברנלי ושמרה על מיקומה בצמרת הפרמייר-ליג. אולם, לארסן ונגר ולחניכים שלו מצפה משימה לא פשוטה בעוד יומיים: למחוק את הפיגור 2:1 מול פורטו ולהעפיל לרבע גמר ליגת האלופות.

נכון לעכשיו, ייתכן מאוד שונגר, יצטרך להסתדר מול הפורטוגלים ללא השחקן הכי טוב שלו העונה. מעט אחרי שהבקיע את השער הראשון מול ברנלי, ססק פאברגאס נפצע שוב בבירכו וכעת הוא בספק למשחק הגורלי מול פורטו.

ארסן ונגר, התייחס אחרי המשחק לפציעה של פאברגאס ואמר: "ססק סובל מפגיעה חוזרת בבירכו. נדע רק היום או מחר, אם הוא יוכל ליטול חלק במשחק מול פורטו".


פברגאס כובש אתמול. בספק גדול לפורטו

ביום רביעי, תארח האלופה מנצ'סטר יונייטד את מילאן, וזקוקה לתיקו בלבד כדי להעפיל, אחרי הניצחון הגדול בסאן סירו במפגש הקודם.

אולם, כמו ארסן ונגר, גם אלכס פרגוסון צריך להתמודד עם פציעה של השחקן הכי טוב שלו. ווין רוני, מלך שערי הקבוצה והפרמייר-ליג, סובל גם הוא מפגיעה בבירכו והוא בסימן שאלה גדול לקראת המשחק מול מילאן.

רוני, נפצע במשחקה של נבחרת אנגליה ביום רביעי האחרון מול נבחרת מצרים, ולא שותף אתמול במשחק הניצחון של היונייטד על וולבס בחוץ (0:1). 

פרגוסון, התייחס לפציעה של הכוכב שלו ולא נשמע אופטימי: "רוני בספק גדול למילאן וזו בעיה גדולה עבורנו. הברך של רוני היתה נפוחה כשהוא חזר מהמשחק של הנבחרת מול מצרים"

בלי רוני, יונייטד התקשתה מאוד במשחק מול וולבס, וניצחה בקושי 0:1 משער של פול סקולס. הפציעה של רוני היא מכה קשה עבור פרגוסון, במיוחד לאור העובדה שמייקל אוואן, חלוץ נוסף בסגל של הקבוצה נפצע גם הוא וסיים את העונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק