0

נשים: הערב מתחילה סדרת הגמר

כדורסל נשים: איצור רמלה ואנדה רמת השרון יפתחו הערב את הקרב על אליפות המדינӔ בסדרה של הטוב מחמש. אורנה אוסטפלד מקווה להפתיע את אלי רבי שמצידו רוצה לזכות בסוויפ

יום חמישי 05 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
הערב ב-19:30, באולם הספורט ברמלה תחל סדרת גמר הפלייאוף בכדורסל נשים שתפגיש שתי יריבות ותיקו, אליצור רמלה ואנדה רמת השרון. כל אחת מהן היא אימפריה בכדורסל הנשים המקומי ולכל אחת מהן ישנן מספיק סיבות לחשוב שהן ישמחו בסיום עם צלחת האליפות, למרות שרובנו יודעים כי לרמלה יש יתרון מסוים.

הקבוצה של אלי רבי שניצחה את אנדה כבר בשלושה מקרים שונים העונה [ פעמיים בליגה ופעם אחת בגמר הגביע] מגיעה למשחק עם יתרון פסיכולוגי אדיר. למרות היӛולת המעט ירודה של הקבוצה בסדרת חצי הגמר מול מכבי רמת חן, המאמן אלי רבי מאמין כי הקבוצה שלו עדיפה על זו של רמלה. " אני מסכים כי במשחקים האחרונים לא שיחקנו מספיק קבוצתי ולא היינו מספיק נחושים" אמר רבי אמש. "הבנות מאד רוצߕת לזכות באליפות וזה מה שנקווה לעשות" הוסיף המאמן.

כוכבת הקבוצה מוניק קורי גם יודעת כי למרות כל הניתוחים של לפני הסדרה שום דבר אינו בטוח. " הכדורסל ששיחקנו בסדרת חצי הגמר לא יספיק לנו בכדי לנצח את אנדה בכושרה הנוכחי. אנחנו יודעות עד כמה הן טובות אבל יודעות שאנחנו יותר טובות ועלינו להוכיח זאת ולשחק ככה" הוסיפה קורי.

בצד האדום מתכוננים להגיע לסדרה בפעם הראשונה מזה שנים מעמדת הסינדרלה, המאמנת אורנה אוסטפלד יודעת שהכישרון אולי נמצא ברמלה אך העומק והניסיון עומד לזכותה ועימו היא תנסה לנצח. "אנחנו חייבות לשחק הרבה יותר אגרסיבי מהמשחק הראשון של הסדרה והבנות חייבות להבין כי מותר להן להיות אגרסיביות גם בהתקפה עם כניסות לסל וגם בהגנה עם עבירות כי יש ל۠ו סגל יותר רחב". המאמנת רואה במשחקים מול בני יהודה הכנה טובה לקרב הקרב ובא. " השחקניות היום משחקות הרבה יותר טוב, הקבוצה יותר בכושר מאשר בכל שלב אחר של העונה ואנחנו נצטרך להראות משחק מאד טוב ואגרסיבי אם אנו רוצות לנצח".

הסנטרית ג'ניפר פליישר מוכנה גם היא למערכה ואמרה הבוקר ל-TELESPORT: " אין לי בעיה עם זה שכולם חושבים שאנחנו האנדרדוג, בכלל אין לי בעיה לבוא למשחק החשוב הזה מעמדה כזו, כי זה רק אומר שאין לנו מה להפסיד".
אז מי תניף בסיום הסדרה את הצלחת? אנו ב-TELESPORT נעדכן אתכם לאורך כל הסדרה.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק