גודס: אנחנו בעמדה טובה לעלות

הפועל ירושלים המריאה הבוקר לקראת משחק היורוקאפ בטורקיה, מחר מול גלאטסאריי. ניצחון של ירושלים והיא תעפיל אל שמונה האחרונות. יובל נעימי הוסיף לפני ההמראה: "בשביל לשחזר הזכייה ביול"ב קאפ צריך לנצח מחר"

יום שני 08 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אחרי ההפסד הביתי לספאחיה ולונסיה בשבוע שעבר, הגיעה הפועל ירושלים אל רגע האמת שלה ביורוקאפ. קבוצתו של גיא גודס המריאה הבוקר (שני) לאיסטנבול, שם תפגוש מחר ב-21:30 את גלאטסאריי, כשניצחון יעניק לה את הכרטיס אל שלב 8 האחרונות במפעל.

במשחק המקביל בבית תארח ולנסיה את קבוצת קאזאן, כאשר ניצחון של הספרדים יבטיח לירושלים את העלייה גם במקרה של הפסד באיסטנבול. ניצחון של קאזאן וירושלים תהיה חייבת לנצח על מנת להבטיח העפלה.

גיא גודס אמר הבוקר בנתב"ג: "גלאטסאריי קבוצה חזקה מאוד שנשארה צמודה ליריבות גם בהפסדים. רק אתמול הם ניצחו את אפס פילזן, קבוצת יורוליג". המאמן הוסיף לגבי קבוצתו: "קשה לנו לשמור על יציבות. אנחנו מציגים משחקים מעולים לצד משחקי נפל. המטרה היא להתייצב ולהשלים את המטרות. אנחנו בעמדה טובה לעלות אל שמונה הגדולות בגביע".

שחקן הקבוצה, יובל נעימי, הוסיף לדברי מאמנו: "אין ספק שיש דיבורים על שחזור זכייה בתואר אירופאי, אך בשביל לשחזר את הזכייה ביול"ב אנחנו צריכים לנצח מחר. מדובר בקבוצה שמתבססת על 3-4 קלעים ולא משחקת קבוצתי כל-כך. הבנתי גם שיגיע מחר הרבה קהל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק