רוני לוי: נערער על ההרחקה

במכבי חיפה זועמים על העונש שספג ניר דוידוביץ' ומתכוונים לערער. לוי מרוצה מתפקוד הקבוצה במשחק מול דינמו קייב. נכון לעכשיו: מסודי נשאר

יום חמישי 25 ינואר 2007
עדי גלסקה
 מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, זועם על החלטת בית הדין המשמעתי של ההתאחדות, להרחיק את שוער הקבוצה, ניר דוידוביץ' לארבעה משחקים בפועל ושישה על תנאי.
אתמול פסק בית הדין להרחיק את דוידוביץ' בעקבות הפגיעה בשחקנה של הפועל פ"ת, שמעון אבו חצירא, במשחק גביע הטוטו. בדיון טען דוידוביץ': "אבו חצירא ניסה במכוון לפגוע בי ובקריירה שלי". נראה שבוועדת המשמעת חשבו אחרת.

רוני לוי אמר היום (חמישי) ל- TELESPORT: "אנחנו נערער על העונש. בועדת המשמעת החמירו עם דוידוביץ' ואנחנו לא מתכוונים לשתוק בנושא, להפך נערער. כבר היו מקרים הרבה יותר חמורים ששחקנים נענשו פחות בחומרה".

חיפה ערכה הבוקר אימון כהכנה לקראת המשחק מול מכיב הרצליה בשבת. לוי אמר: "אין משחקים קלים, אחרי המשחק מול הכח כל משחק עבורנו הוא משחק קשה. אני מאמין שנחייך בסיום המשחק. המטרה שלנו ליצור רצף של מספר ניצחנות, דבר שהעונה אנחנו מתקשים לבצע".

קשרה של מכבי חיפה, אלן מסודי, ישאר בקבוצה עד תום העונה, כפי שפרסמנו אתמול ב- TELESPORT. למרות ההתעניינות של מספר קבוצות בליגה בשרותיו של מסודי, הקשר מעדיף להישאר בחיפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק