רונאלדו דורש החולצה של ראול

כריסטיאנו רונאלדו לא חיכה הרבה זמן מאז עזיבת ראול לשאלקה וכבר דורש את המספר 7, איתו שיחק לאורך כל הקריירה אך שמזוהה כל-כך עם הסמל הגדול של ריאל מדריד

יום שישי 30 יולי 2010
מערכת TELESPORT
עוד לא חלף שבוע מאז חתם ראול בשאלקה הגרמנית וכבר יש מי שרוצה את החולצה שלו במדים הלבנים. מדובר, כמה לא מפתיע, בכריסטיאנו רונאלדו שהגיע רק בעונה הקודמת ממנצ'סטר יונייטד וטרם הספיק לזכות אפילו בתואר אחד עם המועדון הספרדי. 

אחרי 550 הופעות בליגה, 228 שערי ליגה ועוד מאות הופעות ועשרות שערים בשאר המסגרות, אחרי 6 אליפויות ספרד, 4 גביעים ו-3 זכיות בליגת האלופות שהשיג עם המועדון המפואר, הפך ראול לסמל הגדול ביותר של ריאל מדריד בכל הזמנים, אך כל אלו לא הפריעו לכוכב מפורטוגל לדרוש את החולצה מספר 7 של ריאל לקראת העונה הקרובה, אחרי שהיתה שייכת באופן בלעדי לראול במשך 16 השנים האחרונות במדריד.
Ċ
בימים אילו שוהה ריאל מדריד במחנה אימונים בלוס אנג'לס ובמהלך מסיבת עיתונאים של הקבוצה הכריז רונאלדו על רצונו לחזור לחולצה מספר 7, אותה לבש לאורך כל הקריירה עד שנחת בריאל מדריד ונאלץ להחליף ל-9. הכוכב עשה זאת כמובן ללא היסוס ובעודף הביטחון שכה מאפיין אותו: "אני רוצה ללבוש את החולצה מספר 7 ואני בטוח שראול ישמח שאני אלבש אותה כיוון שהוא מכיר אותי ואנחנו חברים" אמר. עוד הוסיף רונאלדו בנושא: "ראול תמיד היה שחקן חשוב וסמל בריאל, אך כעת החליט לעשות שינוי בהתאם למצב הנוכחי. הוא מקצוען אמיתי ואני בטוח שהוא יתרום רבות לשאלקה ויצליח שם".

מכשסיים לדבר על ראול התפנה רונאלדו לדבר קצת גם על מאמנו החדש ואמר: "מוריניו הוא ווינר ולא סתם הוא זכה בליגת האלופות עם שתי קבוצות שונות. התארים שלו מדברים בעד עצמםĠואני בטוח שנהיה קבוצה התקפית ומצויינת. עד עכשיו אני ושאר השחקנים מאוד נהנים לעבוד איתו".


תמונות: GettyImages

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק