בעונה הבאה נבנה סגל חזק מאוד

תומר סיני הבעלים של הפועל פ"ת בראיון מיוחד ל-TELESPORT: "בשנה הבאה ניראה הרבה יותר טוב". על ג'ונתן אסוס: "אחד הקשרים האחוריים הטובים בארץ, הוא יהיה בנבחרת". אסוס חתם לשנתיים נוספות בקבוצה

יום שלישי 09 מרץ 2010
שלמה חסיד
 הפועל פתח תקווה הצליחה לעצור את הפועל תל אביב עם תיקו 1:1 באורווה, ולגמול לה על השביעיה שחטפה ממנה בסיבוב הקודם באיצטדיון רמת גן. 

יום לאחר התיקו החתימו בפתח תקווה את ג'ונתן אסוס לשנתיים נוספות, מתוך מגמה לבנות קבוצה טובה יותר בעונה הבאה. תומר סיני, הבעלים הגאה של הקבוצה, סיפר על הרגשתו ביום שאחרי התיקו מול הפועל.

המשחק הזה מוחק את השביעיה שחטפתם ברמת גן?

"לא יודע אם מחקנו, אבל בינואר  עשינו שינוי, החלפנו עשרה שחקנים ומאמן, הקבוצה נראית הרבה יותר טוב, כבר תשעה מחזורים לא הפסדנו, ואתמול קופחנו כשלא ניצחנו, אבל זה הכדורגל".


איך אתה רואה את העתיד של הקבוצה?

"אני מאמין שנישאר בליגה ושנלך כמה שיותר רחוק בגביע, ובשנה הבאה תהיה לנו קבוצה טובה מאוד מאוד, הרבה יותר טובה מאשר השנה. כבר היום החתמנו את ג'ונתן אסוס לשנתיים נוספות פלוס אופציה לעוד שנה, ויש עוד כמה שחקנים שהחתמנו והם ישארו איתנו לעונה הבאה, שזה יהיה הבסיס לקבוצה. בשנה הבאה נבנה סגל חזק מאוד".

מה תהיה המטרה שלכם בשנה הבאה?

"המטרה שלנו תהיה להיות קבוצה מכובדת ולגיטימית בליגת העל. קבוצה שלא תצטרך להילחם על החיים שלה בשביל להישאר בליגה".

בדיעבד השביעיה מהפועל רק הועילה לכם?

"מכל האנשים בקבוצה אני  הייתי היחידי במגרש כשקיבלנו את ה-1:7. זה היה יום מאוד מאוד קשה בשבילי. אבל היום כשאני מסתכל על זה לאחור זה היה היום הכי טוב שלי בהפועל פתח תקווה. כי למחרת השביעיה החתמתי את ג'ונתן אסוס שהוא היום השחקן הכי חשוב בקבוצה, והמנוע של הקבוצה. הוא אחד הקשרים האחוריים הטובים בארץ, והוא גם שחקן יהודי שמקומו בנבחרת. אחריו הבאתי את אג'ידה וראובן עובד, אלי ביטון וכו', ועכשיו אנחנו נראים הרבה יותר טוב".

עשיתם סולחה עם האוהדים?

"אף פעם לא רבתי עם האוהדים. יש לאוהדים משקעים עם האנשים שהיו פה בעבר. באתי להפועל פתח תקווה בשביל לעזור לה כי אני אוהב את הקבוצה. הקבוצה שייכת לאוהדים, ואם אני וגל חצור הבעלים של הקבוצה זה בגלל שאנחנו יודעים לנהל את זה טוב ומזרימים כסף, אבל הקבוצה היא של האוהדים, וברור שאין לנו שום דבר נגדם".

אפשר לומר שהייתם טובים יותר מהפועל?

"שיחקנו בצורה טאקטית, הקבוצה נשמעה להוראות המאמן , עשתה את כל מה שתוכנן באימונים על הצד הטוב ביותר, ביטלנו את ההתקפה הטובה בארץ של הפועל, ובדקות הסיום יכלנו לנצח. הפועל הבקיעה שער מנבדל".
 
אתה נהנה ממה שאתה עושה בפתח תקווה?

"אני מאוד נהנה ואתמול זה היה אחד הימים הכי טובים שלי בקבוצה".

אז מה עוד לאחל לך?

"שנישאר בליגה ואני מאמין שנעשה את זה ונרוץ בגביע כמה שיותר רחוק. אני לא מוטרד ובטוח שנצליח".
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק