רוני כשיר למילאן, בניון בספק לליל

ווין רוני, מלך השערים של מנצ'סטר יונייטד, החלים בזמן מהפציעה שלו ויעמוד לרשותו של פרגוסון, במשחק הערב מול מילאן. יוסי בניון, שוב נפצע והוא בספק למשחקה של ליברפול מחר בליגה האירופית בליל

יום רביעי 10 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אלכס פרגוסון ומנצ'סטר יונייטד, יארחו הערב באולד טראפורד את מילאן אחרי הניצחון 2:3 במשחק הראשון בסאן סירו, וינסו סוף סוף להדיח את מילאן במפגש נוקאאוט בליגת האלופות.

ווין רוני, מלך שערי הקבוצה והפרמייר-ליג, שכבש צמד במשחק הראשון באיטליה, יעמוד לרשותו של פרגוסון ויהיה כשיר הערב, אחרי שהיה בספק עד אתמול ולא שותף במשחק הליגה האחרון של הקבוצה מול וולבס.

למרות כשירותו של רוני, לפרגוסון יש לא מעט חיסורים למשחק הערב, כאשר ראיין גיגס, ווס בראון, מייקל קאריק, מייקל אוואן וג'ון אושה, ייעדרו מהמשחק מול האיטלקים בשל פציעות ולרשותו של פרגי יעמוד הערב סגל קצר במיוחד.

יוסי בניון בספק לליל

יוסי בניון, הקשר הישראלי של ליברפול, שחזר מפציעה ארוכה ושיחק במשחק ההפסד לוויגאן במחזור האחרון, נפצע שוב והוא בספק למשחק האדומים ביום חמישי מול ליל בליגה האירופית.

בניון, נפצע בקרסולו במשחק ההפסד לוויגאן ובניטז חושש לסכנו מול הצרפתים, כדי למנוע פציעה חמורה יותר של הקשר הישראלי.

בניטז, התייחס לפציעתו של הקשר ואמר: "לבניון יש בעיה בקרסול. נצטרך להחליט משום שבניון נעדר מהאימונים האחרונים. רק ביום חמישי נדע עם יוסי יוכל לשחק".

צילום: גטי אימג'

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק