אסולין עשוי להיבחן במנצ'סטר סיטי

מנצ'סטר סיטי פנתה לגיא אסולין בן ה-19 והגישה הצעה לשבוע מבחנים במועדון. אסולין צפוי להגיע ולהיבחן, לאחר שאת הצעתה של בߜקבורן לשבוע מבחנים הוא דחה בשל רצונו לשחק במועדון גדול יותר

יום ראשון 01 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
הבוקר (ראשון) מדווח בתקשורת הבריטית כי הקשר הישראלי המוכשר ששיחק ב-3 השנים האחרונות בברצלונה, גיא אסולין בן ה-19, קיבל הצעה להגיע לשבוע מבחנים בקבוצת המיליונים של מנצ'סטר סיטי. 

במועדון האנגלי חוששים מעט מפציעה בברך שעבר גיא אסולין ומטרידה אותו מפעם לפעם, שכמו כן אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקשר מיעט לשחק בעונה האחרונה בקבוצת המשנה של הקטאלונים. אסולין, שכונה בעבר כליונל מסי הבא של ברצלונה, התקשה לעשות את השדרוג לקבוצה הבוגרת ועם הזמן אף איבד את מקומו בקבוצה השӠייה של ברצלונה.

לפני עשרה ימים הוגשה לגיא אסולין הצעה להיבחן כשבוע בקבוצת בלקבורן, אולם על-פי הדיווחים אסולין סירב להגיע למבחנים וחיכה להצעה מקבוצה בכירה יותר.

אסולין הגיע לברצלונה כבר בגיל 16 ונחשב לאחד הכישרונות המבטיחים ביותרĠבקאמפ-נואו, אולם אז הגיעה הפציעה שהשביתה אותו כמעט לאורך עונה שלמה. לקבוצת המיליונים של מנצ'יני במנצ'סטר סיטי הוא עשוי להגיע כאחד משחקני העתיד של המועדון, שייתכן כי בעונת המשחקים הקרובה, אם אכן יחתום אצל הסיטיזנס, הוא יושאל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק