בולוק שוב יחמיץ את מכבי תא

הרכז האמריקאי הנהדר של ריאל מדריד, ייעדר מהמשחק הערב מול הצהובים בשל פציעה בבירכו. בולוק, החמיץ גם את המשחק הקודם מול מכבי בהיכל נוקיה

יום חמישי 11 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 מכבי ת"א תתארח הערב אצל ריאל מדריד, במשחק שיסגור את משחקי הטופ 16 ביורוליג והמנצחת בו תסיים ראשונה בבית ותימנע ממפגש עם ברצלונה החזקה ברבע הגמר.

אטורה מסינה, המאמן האיטלקי של ריאל מדריד, שהפסיד למכבי ת"א בהיכל נוקיה במפגש הקודם, ייאלץ להסתדר שוב בלי לואיס בולוק, הרכז המצטיין שלו.

בולוק, שהחמיץ גם את המשחק הקודם בנוקיה, סובל מפגיעה בבירכו ולא יעמוד לרשותו של מסינה וזו בהחלט מכה לריאל ובשורה טובה למכבי ת"א. בולוק, היה מצויין במשחק היורוליג האחרון של ריאל מדריד וקלע 12 נקודות בניצחון החוץ על אפס פילזן, שהבטיח לריאל מקום ברבע הגמר.

עוד לפני הפציעה שלו, התייחס בולוק למשחק הגורלי מול מכבי ואמר לאתר הרישמי של קבוצתו: "זהו משחק גורלי עבורנו. אנחנו חייבים להשתמש בספסל שלנו ולשלוט בקצב המשחק".

אנטה טומיץ', שחקן הרכש האחרון שהצטרף לקבוצה אמר: "התחלנו לשחק יותר אגרסיבי ולשמור הרבה יותר טוב ולכן התוצאות שלנו טובות יותר. אנחנו חייבים לשמור על היכולת הזו גם מול מכבי החזקה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק