4

סטודמאייר, אתה הזוי לגמרי

כוכב האן.בי.איי שהכריז כי יצום בכיפור וישמור שבת מזכיר לי מאוד את גומא אגייאר שמרוב שהיה מרופד בבנק, בסוף הוא גמר באברבנאל

יום שלישי 03 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 אחרי שכל אמצעי התקשורת צבאו על אמארה סטודמאייר שהגיע לחופשה בארץ, דווקא ערוץ הספורט קיבל את הסקופ והביא עם הכוכב ראיון בלעדי. רק ߞה, כנראה שגל החום בישל לו את המוח, כי מול המצלמה הוא לא התבייש לדבר שטויות בקצב של מכונת ירייה במצב אוטומאטי.

סטודמאייר מזכיר לי את מדונה שנוחתת פה פק"ל בראש השנה ומבלבלת את המוח על קבלה. היא, הפרחה שמופיעה בתחתונים סקסיים, שעשתה קריירה Ӟלהתפשט במגזינים, וחיה מפרובוקציות, היא זאת שחטפה הארה ועכשיו היא מאמינה בקבלה. חה חה חה.

מזמן לא החזקתי את הבטן חזק מרוב צחוק כמו בעת שצפיתי בראיון ההזוי והמקושקש עם סטודמאייר. המראיין שאל אותו אם הוא ישמור שבת וזה ענה: "בטוח&q͵ot;. הוא גם התחייב לצום בכיפור, בתנאי שלא יהיה לו משחק באותו יום (הליגה, אגב, מתחילה חודש וחצי אחרי כיפור). מזל שלא שאלו אותו על הפרשת חלה, שמירת נידה או ברית מילה (למרות שעמרי כספי טוען כי גם ככה אין לחבר'ה האלה במה להתבייש)..

עזבו אתכםȠבחייכם. סתם אמריקאי משועמם שהעתיד הכלכלי שלו מובטח היטב כמה דורות קדימה, אז עכשיו כל מה שנותר לו זה לפשפש באילן היוחסין שלו ולחקור כמה דורות אחורה. בעייני הוא התחרפן ממש כמו גומא אגייאר שרקד במלחה ובטדי עם ציציות בחוץ, תוך כמה זמן טען שפגש את גלעד שליט בעӖה, חיש מהר התאשפז באברבנאל ואחרי כמה ימים התפוגג לגמרי מהנוף. 

תגידו לי חבר'ס, חסר פה משוגעים שצריך להביא עוד כמה כאלה מאמריקה?


  

תגובות

טלספורט בפייסבוק