עצרו את מינוי גיא לוזון

התנועה לאיכות השלטון, פנתה הבוקר בבקשה דחופה לשרת הספורט לימור לבנות, בבקשה למנוע את מינוי הצפוי של אחיינו של יו"ר ההתאחדות לתפקיד מאמן האולימפית: "במידה ולוזון ייבחר יש לעצור את התקצוב מן הציבור להתאחדות"

יום רביעי 04 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 היום (רביעי) צפוייה ההתאחדות לכדורגל לאשר את מינויו של גיא לוזון למאמנה הבא של הנבחרת האולימפית במקומו של מוטי איווניר. אולם, הסערה הציבורית סביב הבחירה הצפויה של לוזון, אחיינו של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון לתפקיד, רק מתגברת.

התנועה לאיכות השלטון, שמטרתה לשמור על שלטון תקין במדינה, פנתה במכתב בהול לשרת הספורט לימור לבנת ובו יש בקשה חד משמעית לעצור את מינויו של גיא לוזון למאמנה הבאה של הנבחרת הצעירה.

בתוכן הבקשה של התנועה נכתב: "במידה וההתאחדות תבחר ותמנה את גיא לוזון כמאמן הנבחרת האולימפית ובמידה ואבי לוזון ימשיך בתפקידו כיו"ר ההתאחדות, יש לעצור כל תקצוב ומימון המגיע באופן ישיר או עקיף מן הציבור אל ההתאחדות".

יש לציין כי להתאחדות לכדורגל ישנם עוד 3 מועמדים לתפקיד: אייל ברקוביץ', מישל דיין וגילי לנדאו, אולם לכולם כבר ברור שהתפקיד שמור לגߙא לוזון, אחיינו של יו"ר ההתאחדות ובזה התנועה לאיכות השלטון רואה טעם לפגם.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק