גוטמן: אנחנו מתרכזים רק בעצמנו

ליגת העל: מאמן הפועל ת"א לא מתעסק בספקולציות אלה בעיקר בקבוצתו: "הכל התחבר כאן. זה הכדורגל שאני רוצה לראות". גיא לוזון: "אנחנו כבויים". דוד אמסלם: "אני לא מתעסק במי שמגיע, רק בקבוצה"

שבת 13 מרץ 2010
שלמה חסיד

 בהפועל תל אביב חזרו לחייך. למרות חסרונו של ביברס נאתכו שעזב לקבוצת קאזאן, ראו אצל האדומים שלא שחקן אחד משנה את מבנה הקבוצה לאחר 0:4 חלק מול בני יהודה. 

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א אמר בסיום: "אני מרוצה, בני יהודה שיחקו מאחור והזה לא היה קל. בני יהודה לא סתם קבוצה. לא כל כך חשובה לי התוצאה בחיפה, אלה יותר מעצמנו. הכדורגל ששיחקנו היום, זה הכדורגל שאני רוצה לראות כאן. מדברים כאן על השנה הבאה החתימה שלי כאן זה עניין פורמלי בלבד".

גילי ורמוט, שכבש שער במשחק הוסיף: "היינו מאוכזבים בהחלט מהתיקו בפתח תקווה. בני יהודה קבוצה מצויינת, אבל היום הכל התחבר כאן. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולהלחם עד תום העונה". 

איתי שכטר, חלוץ הפועל אמר בסיום: "הכי חשוב שניצחנו. מה לגבי חיפה? מקווה שייצא שם תיקו". 

מהצד המובס הערב, מאמן בני יהודה גיא לוזון אמר בסיום: "שילמנו על הטעויות. לא משנה מה נגיד הפסדנו, זה יישמע כתירוץ. הפועל שיחקה טוב והגיע לה. ההרחקה גמרה אותנו".

לעיני מעט צופים, בית"ר ירושלים ומאמנה הזמני דוד אמסלם ממשיכים לעשות חיל עם 0:2 על מ.ס אשדוד. 

מאמנה המאוכזב של מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי אמר בסיום: "עשינו את כל הטעויות האפשרויות. שילמנו על זה ביוקר שנתנו לבית"ר חופש משחק.

"בחצי הראשון היה להם חופש מוחלט, בחצי השני יכלנו לחזור וחבל. החמצנו לא מעט.
לתת מתנות כאלו כמו 2 השערים הראשונים זה לא טוב. אנחנו לא מספיק בנויים לנצח
קבוצות גדולות בחוץ".

מהצד השני, דוד אמסלם דווקא היה מחוייך: "אני שמח על הניצחון. יכלנו להגדיל את התוצאה ולא עשינו זאת. במחצית השנייה נלחצנו קצת הלכנו לאחור. רק מדקה 80 התחלנו לחזור לתקוף, זה קורה שפחדנו לספוג לקראת הסיום. אני מאוד מרוצה. כל משחק מבחינתי קשה, כולם רוצים לנצח גם קבוצות תחתית.

על השמועות לגבי מאמן חדש שמגיע: "אני לא מתעסק במי יביאו להיות מאמן, רק בדברים מקצועים. אני סומך על איציק קורנפיין". 

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר היה מרוצה לאחר הניצחון: "ההרגשה טובה לראות את השחקנים ככה משחקים. אני מרוצה, אני מקווה שנמשיך כך גם במשחקים הבאים".

המאמן המאוכזב, ג'ון גרגורי: "צריך לנסות ולהשפיע על השחקנים לשמור על צלילות ועל המשכיות גם במצב הנוכחי.  זה קשה לשחקנים במצב הזה, אני אמשיך לעבוד קשה כמה שאוכל. אין תירוצים, זו תוצאה לא פשוטה גם עבורנו".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק