בניטס וטורס בדרך החוצה מליברפול?

התקשורת האנגלית מדווJת שראפה בניטס, המנג'ר הספרדי של ליברפול, יעזוב את הקבוצה בתום העונה, אחרי שש עונות בתפקיד. טורס מאיים: "תרכשו שחקנים מהטופ העולמי או שאני עוזב"

יום ראשון 14 מרץ 2010
אסף בילגורי
 ראפה בניטס, המנג'ר הספרדי של ליברפול, יעזוב את הקבוצה ככל הנראה בתום העונה הנוכחית. כך מדווחים הבוקר כלי התקשורת באנגליה.

על פי הדיווחים, הכישלון החרוץ של בניטס העונה בליברפול. ההפסד לליל בליגה האירופית והכישלון בליגה ובליגת האלופות, הביאו את בניטס והנהלת המועדון להחלטה משותפת על סיום הקשר בקיץ.

בניטס, חתם רק לפני שנה על חוזה חדש לחמש שנים באנפילד אך בליברפול מעדיפים לסיים את הקשר עם המנג'ר אחרי שש שנים בתפקיד. ריאל מדריד ויובנטוס, שמחפשות מאמן לעונה הבאה הן המועמדות המובילות לקלוט את המנג'ר.

בניטס, לא יהיה הספרדי היחיד שעלול לעזוב בקיץ את הקבוצה בה משחק גם יוסי בניון. גם פרננדו טורס, מלך שערי הקבוצה מאיים לעזוב בקיץ, אם בליברפול לא יעשו רכש מאסיבי שיהפוך אותה למועמדת רצינית לאליפות.


פרננדו טורס. יעזוב יחד עם המנג'ר?

טורס, התראיין ל"אס" הספרדי והתייחס לעתידו: "כדי להפוך למועמדת רצינית לתואר, ליברפול צריכה לרכוש כמה שחקנים מהטופ העולמי, אחרת שוב נאבק על המקום הרביעי. עזבתי את הבית שלי בספרד כדי להצטרף לליברפול, ואני לא מוכן להעביר פה עוד עונה בלי להאבק על תארים".

ליברפול, ממוקמת כרגע רק במקום השישי בפרמייר-ליג, כאשר היא מפגרת ב-4 נקודות אחרי טוטנהאם במאבק על המקום הרביעי, שמקנה מקום במוקדמות ליגת האלופות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק