10 המלצות WINNER ליום שישי

הליגה הצרפתית השנייה, הליגה האירית, הליגה הבלגית והליגה ההולנדית במוקד המלצותȠה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 06 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
ע ו۔יא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. דונדלק בבית משיגה מאזן של 5-3-3 לעומת דבלין שבחוץ היא משיגה מאזן של 3-3-5. שתי הקבוצות משחקות מאוד חלש לאחרונה ואני הולך פה עם הביתיות של דונדלק ומסמן כאן 1.

משחקים נוספים:

רודה - טוונטה - 2 (יחס 1.55)

הליגה ההולנדית יוצאת לדרך במשחק בין האלופה טוונטה לבין רודה שסיימה את העונה שעברה במקום התשיעי בטבלה. רודה לא היתה קבוצת בית טובה, מהצד השני, טוונטה שיחקה מצויין מחוץ למגרשה והשיגה מאזן של 11-4-2. טוונטה נәצחה את רודה בשני הסיבובים בעונה שעברה, 2-1 בחוץ ו-2:0 בבית. טוונטה גם מגיעה למשחק היום אחרי שניצחה את אייאקס 1-0 בסופר קאפ ההולנדי. טוונטה התחזקה לקראת העונה הנוכחית בלא מעט כשרונות מאירופה. הבולט בהם הוא מלך השערים של זלצבורג בשנתיים האחרונות, מארק יאנקוȬ בנוסף אליו הביאה הקבוצה שני שחקנים משבדיה, שני שחקנים בלגים וגם שניים הולנדים. רודה החתימה שני שחקנים בלבד, את הפולני פרוס שיעמוד בשער שלה ואת הרומני המפטה שהגיע מקרוטריק. טוונטה טובה יותר, יש לה שחקנים טובים יותר והיא תפתח את העונה הזו ברגל ימין.

ליארסה - ס. ליאז - 2 (יחס 1.70)

ליארסה פתחה את העונה הזו עם הפסד 1-0 בעוד שליאז' פתחה את העונה בתוצאת תיקו. ליארסה סיימההעפילה רק העונה לליגה הראשונה, היא עשתה מסע קניות "קטן מאוד" שכולל 12 שחקנים חדשים, רובם בלגים. בנוסף לשחקנים הבלגים החתימה ליארסה את קוואשימה היפני שיעמוד העונה בשער שלה. ליאז' מהצד השני, קבוצה עם היסטוריה בליגה הבלגית, עשתה מסע רכישות גדול יותר בשחקן אחד והיא החתימה 13 שחקנים חדשים מכל העולם כשהבולטים בהם הם דניליו מאייאקס, חלוץ בן 20. פאמיץ' הקרואטי שהגיע מרייקה ויש להם גם חלוץ מצרי שהגיע מאל האלי. ליאז' קבוצה טובה יותר ואחרי התיקו במחזור הראשון, לדעתי היא מסוגלת לנצח במשחק החוץ הזה. חזקו ב-X מפתיע.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק