קללות ונאצות נגד אילנה דיין ובושינסקי

אוהדי מכבי ת"א סוערים בעקבות הכוונה לשדר תחקיר מעמיק נגד אבי נמני. בפורומים השונים יש מספר רב של קללות נגד יו"ר הקבוצה. גם עיתונאים משתתפים בפורומים. אחד מהם כתב: מה הרג את אילנה דיין? - התחקיר

יום ראשון 14 מרץ 2010
דורון ברגר
 בהלה וסערת רגשות בקרב מספר רב של אוהדי מכבי תל אביב לקראת שידור כתבת תחקיר בתוכנית "עובדה", ביום חמישי הקרוב אודות מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני.

על פי הפרומואים ששודרו בסוף השבוע , מסתמן כי בתוכנית של אילנה דיין יוצג הצד הפחות נעים של אבי נמני, לפחות על פי מערכת "עובדה".

מספר שעות לאחר התחלת שידור הפרומואים החלו אתרי האינטרנט של אוהדי מכבי תל אביב להיות מוצפים בהודעות רבות כנגד אילנה דיין וכנגד יו"ר מכבי תל אביב אביב בושינסקי. מספר רב של אוהדים מאשימים את בושינסקי בתחקיר ומקללים אותו ללא רחם במילים שאין טעם להזכיר כאן.  חלק מהאוהדים כתבו בפרומים שיש לרסן את הדברים החמורים,  אך ללא הצלחה  רבה.

גם אנשי תקשורת, חלקם מקורבים לנמני, משתתפים בסערה. אחד מהם הגדיל לעשות כשכתב  "מה הרג את אילנה דיין? התחקיר".

עוד מוזכר לשמצה, אחיו של תום מנשרוב, שחקנה בעבר של מכבי תל אביב, אשר על פי פרסומים שונים ניהל קשר עסקי זה או אחר עם נמני.

התוכנית "עובדה" תשודר ביום חמישי בשעה 21:00 ונראה כי מרבית אוהדי הספורט ייחשפו בה לצדדים פחות מוכרים של מי שהוא אחד מאנשי הספורט הנערצים ביותר בישראל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק