ירושלים שוב מעדה בליגה

הפועל ירושלים, הקבוצה של גיא גודס, אומנם עושה פלאים באירופה, אבל בזירה המקומית היא שוב מפקששת. הערב הפסידה הקבוצה בנהריה 96:102. גלילה ניצחה בחולון, חיפה גברה על נתניה

יום ראשון 14 מרץ 2010
שלמה חסיד
 הפועל ירושלים שוב הפסידה בליגה. הקבוצה של גיא גודס, שעשתה השנה ניצחונות מזהירים ביורוקאפ, כשרק בשבוע שעבר היא גברה על גלטסראי בטורקיה בהפרש דו ספרתי, נכנעה הערב לחבורה הנחושה של יעקב ז'ינו בנהריה, במשחק שהסתיים ב-96:102 למקומיים במסגרת המחזור ה-17 של ליגת ווינר.

הראש של הירושלמים אולי היה בשלב ההצלבה של היורוקאפ, אבל בנהריה לא התחשבו. היריבה, מתחתית הטבלה, גררה את ירושלים להארכה שבה כאמור ניצחה. משמעות הדברים עלולה להיות שירושלים תסיים במקום הרביעי, ותפגוש את מכבי תל אביב כבר בחצי הגמר של הפיינל פור.

הרבע הראשון נגמר בשיוויון 22:22, כאשר רק עבירה  טכנית שספג הספסל של נהריה מונע מהמארחים לסיים את הרבע ביתרון מוצדק. הרבע השני המשיך באותה מגמה והסתיים ב-47:49 לירושלים.

הרבע השלישי התאפיין בבלבול רב אצל שתי הקבוצות והסתיים ב-66:66, ואילו הרבע האחרון הסתיים ב-88:88, כשהאירוע המשמעותי ברבע זה היתה זריקה מטורפת שלקח יובל נעימי והשוותה את התוצאה ל-85:85. בהארכה קווין פינקני עשה את כל הטעויות האפשריות שעלו לקבוצתו בהפסד.

מכבי חיפה התבססה במקום השני עם 75:89 על נתניה, גליל גלבוע גברה על חולון הפועל  67:72 בקרב חפירות, בני השרון התאוששה כשניצחה את ראשל"צ 74:97 ואילו מכבי רמת גן הדהימה את אליצור אשקלון בחוץ 80:88.  
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק