ליפו יש 24 שעות למצוא מגרש

זעם בהתאחדות בעקבות החלטת המשטרה להוציא צו סגירה למגרש בחולון, בו אמורה מכבי יפו קביליו לארח את הפועל ת"א במסגרת שמינית גמר גביע המדינה: "לצערנו המשטרה נמנעת מקיום עבודתה"

יום שני 15 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 בעקבות החלטת המשטרה להוציא צו סגירה למגרש בחולון, בו אמורה מכבי יפו קביליו לארח את הפועל ת"א במסגרת שמינית גמר גביע המדינה, הודיעה ההתאחדות לכדורגל ליפו כי יש לה 24 שעות למצוא מגרש חלופי אשר יאושר ע"י ההתאחדות.

יפו לא יכולה לארח באצטדיון בלומפילד, מאחר שזהו מגרשה הביתי של הפועל תל אביב וייתכן כי המשחק ייערך באצטדיון בהרצליה או בוינטר.

בהתאחדות זועמים על משטרת ישראל בעקבות ההתפתחויות. מההתאחדות נמסר כי: "לצערנו המשטרה נמנעת מקיום עבודתה, ובוחרת בפיתרון הקל ביותר- סגירת המגרש. היו מקרים בעבר בהם היה צפי רב של קהל, והיערכות נכונה של המשטרה איפשרה קיום משחקים, תמוה בעינינו מדוע המשטרה מתחמקת מקיום עבודתה. סגירת המגרש ע"י המשטרה הינה התערבות חיצונית אשר פוגעת בתחרות הספורטיבית של משחקי גביע המדינה. לא יתכן שבשל אי רצונה או אי יכולתה של המשטרה לאבטח משחק בשנת 2010 תאלץ קבוצה לנטוש את מגרשה הביתי ולקבוע את אופן ארגונה ותפעולה של תחרות ספורטיבית".

עוד נמסר בהודעת ההתאחדות כי: "כנראה שבמשטרת ישראל שכחו כי תפקידם הוא לאבטח את משחקי הכדורגל ולא להחליט היכן הם מתקיימים. יש משחקים רבים בהם צפוי קהל רב, בארץ ובעולם, משחקים בהם יש ביקוש רב יותר מאשר למשחק בין מכבי יפו להפועל ת"א, וכוחות הביטחון מצליחים להתגבר על ה"מבצע המורכב" של קיום משחק ספורטיבי. גם בכבישים בארץ צפוי עומס רב מדי בוקר מדוע המשטרה לא סוגרת אותם?"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק