פברגאס החליט : נשאר בארסנל

לאחר סאגה ארוכה ושתי הצעות מצד ברצלונה שנדחו על ידי התותחנים, הודיע היום ססק פברגאס כי הוא נשאר בארסנל וכי כל השיחות עם ברצלונה בנושא מעברו לקבוצת ילדותו נפסקו ולא יתחדשו

יום שישי 06 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 לקראת סיום העונה הקודמת, החלו לרוץ השמועות כי ססק פברגאס, קשרה הנהדר של ארסנל, נמצא בדרך לברצלונה. פברגאס עזב את קבוצת הנוער של ברצלונה בגיל 16 לטובת התותחנים מלונדון ושיחק בה מאז. השמועות קיבלו משנה תוקף כאשר ברצלەנה הגישה הצעה רשמית בסך 35 מיליון יורו לארסנל עוד לפני המונדיאל.

לאחר שארסנל דחתה את ההצעה, הגישה ברצלונה הצעה נוספת על סך 42 מיליון יורו עבר פברגאס. גם ההצעה הזו נדחתה.

בחודש האחרון, מאז סיומו של טורניר המונדיאל, שוחח פברגאס מספӨ פעמים עם ארסן ונגר ובשיחות אלו הביא את רצונו לחזור אל קבוצת ילדותו. ארסן ונגר התעקש כי הוא אינו מעוניין למכור את הכוכב הגדול ביותר שלו עבור אף סכום.

היום, לאחר לבטים רבים, הודיע פברגאס כי החליט להישאר בארסנל וכי כל השיחות עם ברצלונה ייפסקו באופן מוחלט.

פברגאס ניצל את ההזדמנות כדי להתנצל בפני האוהדים על הסחבת הרבה בנושא ואמר : "אני רוצה לבקש מהם סליחה על כך  שלא הבהרתי מוקדם יותר לאן אלך, אבל האמת היא שעד עכשיו לא ידעתי בעצמי. אני יכול להבטיח שכל המגעים עם בארסה הסתיימו ӕעכשיו אקדיש עצמי במאת האחוזים לארסנל. שוחחתי לא מעט עם ארסן ונגר בטלפון במהלך החודשים האחרונים ועל אף שאני מעדיף שתוכנן של השיחות יישאר חסוי, התוצאה היתה שארסנל דחתה שתי הצעות רשמיות של ברצלוני עבורי. אני מקצוען ואני לגמרי מבין מדוע ארסנל החליטה לבסוף שלא למכור אותי"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק