באלוטלי הודח כי הסתכסך עם מוריניו

מריו באלוטלי, החלוץ הצעיר בן ה-19 של אינטר, הודח באופן מפתיע מהסגל של הקבוצה למשחק מול צ'לסי. בכיר באינטר ניסה להסביר מדוע: "למוריניו יש חשבון פתוח עם באלוטלי ולכן החליט להדיח אותו"

יום שלישי 16 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

מריו באלוטלי, חלוצה בן ה-19 של אינטר הודח אתמול באופן מפתיע ע"י מוריניו, מהסגל של הקבוצה למשחק הערב מול צ'לסי בליגת האלופות.

ההדחה של באלוטלי גרמה להרמת גבות ופליאה לנוכח כושרו המצויין של השחקן, אך באיטליה שהסיבה לצעד של מוריניו היא אינה מקצועית, אלא נבעה בעקבות וויכוח מילולי בין המאמן הפורטוגלי לחלוץ הצעיר במהלך אחד האימונים האחרונים של הקבוצה.

מוריניו, שמתכונן לאחד המשחקים הכי חשובים בקריירה שלו, לא רצה שבאלוטלי יפגע בהכנות למשחק מול צ'לסי ולכן החליט להדיח את החלוץ הפרובלמטי מהסגל שלו.

אחד האנשים הבכירים באינטר, ניסה להסביר את המהלך של מוריניו: "באלוטלי הודח מהסגל משום שהיה לו וויכוח סוער עם מוריניו. יש בין השניים סיכסוך מתמשך ולמרות שמוריניו מחזיק מבאלוטלי, הוא לא מוכן לסבול את הגישה הפרובלמטית שלו".

מוריניו, התבקש להתייחס לסוגיית באלוטלי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק הערב, אך ענה בלקוניות: "באלוטלי? אני מתרכז רק במי שמשחק".

למרות שיחסר את באלוטלי, למוריניו יש שלושה חלוצים בריאים בסגל למשחק הערב מול צ'לסי. סמואל אטו, דייגו מיליטו וגוראן פאנדב. למוריניו תספיק תוצאת תיקו כדי להעפיל לרבע הגמר, אחרי הניצחון 1:2 במשחק הראשון באיטליה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק