שיקגו עצרה את דאלאס

NBA: הבולס הצליחו בעזרת משחק הגנה משובח לגבור בביתם על דאלאס החזקה ולקטוע את רצף שמונת הניצחונות הרצופים שלה. בן גורדון הדהים עם 30 נק'. נוביצקי תרם 28 נק' משלו. ניצחון דרמטי לקליפרס

יום שישי 26 ינואר 2007
גיא פישקין

שני משחקים בלבד שוחקו הלילה בליגה הטובה בעולם.

במשחק המרכזי הצליחה שיקגו בולס לקטוע רצף של שמונה ניצחונות רצופים של דאלאס ולגבור עליה בביתה 85:96 בזכות משחק הגנה משובח והקרבה על המגרש.

הרבע הראשון היה מדהים, כאשר המאבריקס נתקעו על שש נקודות במשך כ-11 דקות וסיימו את הרבע עם 13 נקודות בלבד מול 28 של המארחים. נתון מדהים נוסף הוא שהעבירה הראשונה של דאלאס במשחק הגיעה בדקה ה-16, כלומר ארבע דקות בתוך הרבע השני!

נוביצקי והחברים רדפו כל הערב אחר שיקגו שלא איפשרה לה לקזז את ההפרש בצורה משמעותית ובכל רגע שהיה נראה שהאורחים חוזרים לעצמם היא הגיבה בפעולת הגנה גדולה.

בן גורדון סיים ערב ענק עבור הבולס עם 30 נקודות, 6 ריבאונדים וחמישה אסיסטים. לול דנק שעלה מהספסל תרם 21 נקודות משלו יחד עם תשעה ריבאונדים. מי אם לא נוביצקי בלט בשורות המאבריקס עם 28 נק' ו-11  ריבאונדים.

במשחק נוסף גברה לוס אנג'לס קליפרס בביתה על ניו ג'רזי 101:102 לאחר מותחן.

הקליפרס הובילו לכל אורך המשחק, אך מחצית שנייה נהדרת של הנטס בראשותו של וינס קרטר שסיים עם 33 נקודות סייעה להם להפוך את התוצאה דקה לסיום, אך כאמור בסופו של דבר המארחים לא התבלבלו והשיגו את הניצחון המיוחל.

ברנד ומאגט הצטיינו בשורות הקליפרס עם 18 נק' כ"א, מובלי תרם 17 נק' ו-3 אסיסטים. טים תומאס הוסיף 12. מלבד קרטר הצטיין גם נאכבר אצל הנטס עם 17 נק' ו-7 ריבאונדים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק