בוזגלו האב תקף. מאור התנער

יעקב בוזגלו, אביו של מאור, שחקן מכבי תל-אביב, התראיין ברדיו 103FM ותקף בחריפות את מכבי תל-אביב. בחוזהו של השחקן ישנו סעיף המאפשר למועדון לקנוס את משפחת בוזגלו בעשרות אלפי דולרים. הבן: "דבריו אינם מייצגים אותי"
,

יום שלישי 16 מרץ 2010
אביחי קרבציק
בצל משחק ההפסד של מכבי תל-אביב למכבי חיפה, אתמול בקריית-אליעזר 0:1, תקף היום יעקב בוזגלו, אביו של השחקן הקבוצה מאור, את מכבי תל-אביב.

יעקב בוזגלו לא יכל לשמור על איפוק, למרות שביטל את מסיבת העיתונאים שתוכננה להיום, ואמר לרדיו 103FM: "מאור הגיע כשחקן נבחרת ישראל והיום הוא לא. אני רואה במכבי תל-אביב אחראית למאור, היא זאת שהשקיעה כ"כ הרבה כסף בסגירת העסקה. כדי שהקבוצה תקבל את תג המחיר של מאור, ארבע מיליון יורו, הוא צריך לחזור לעצמו אבל מצער אותי שהוא דועך".

"מחממים את אבי נמני כנגד מאור. אין שום הצדקה ששחקן כמו מאור, שכבר חמישה חודשים בריא, בקושי משחק". סיכם האב ואמר: "אני אעשה הכל כדי שמאור בוזגלו לא יישאר במכבי תל-אביב".

במכבי תל-אביב לא התכוונו לעבור בשתיקה על התבטאויות האב כנגד המועדון ומהקבוצה נמסר הערב: "על פניו נראה כי יעקב בוזגלו אמר דברים שמוטב שלא היו נאמרים. בימים הקרובים נבחן את הדברים ונחליט כיצד לנהוג".

כזכור, בחוזהו של מאור בוזגלו ישנו סעיף כי אם השחקן או אביו יתבטאו כנגד המועדון הם ייקנסו. בעבר כבר נקנס השחקן בסכום גבוה לאחר התבטאויות אביו. 

אלא שמאוחר יותר מאור בוזגלו לא התרגש מדבריו של אביו והבהיר "דבריו של אבי אינם מייצגים אותי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק