נמני: רוצים להתרכז רק בכדורגל

מכבי תל-אביב שבה לאימונים אחרי ההפסד למכבי חיפה והתעסקה בעיקר, איך לא, במשפחת בוזגלו. אבי נמני יטוס לחו"ל לצורך הכנות הקבוצה לעונה הבאה וייעדר מאימון הקבוצה מחר

יום רביעי 17 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

ארבעה משחקים ברציפות ללא ניצחון, שלושה הפסדים ותיקו, התעסקויות בכל דבר שלא קשור לכדורגל- אלו השבועות האחרונים שעוברים על מכבי תל-אביב.

ולמרות שהעונה רחוקה מסיום עבור הצהובים, שיתחרו בשבוע הבא בגביע המדינה מול בית"ר ירושלים ובליגת העל נמצאים במקום השלישי, במכבי ת"א כבר מתכוננים לעונה הבאה.

ממכבי תל-אביב נמסר: "אבי נמני ייעדר מאימון הקבוצה מחר (חמישי) עקב נסיעתו לחו"ל במסגרת הכנות הקבוצה לעונה הבאה".

הקבוצה חזרה היום לאימונים אחרי שהתאוששה ממשחק הפסד למכבי חיפה, 0:1. נושא השיחה העיקרי הבוקר בקריית-שלום היה כמובן משפחת בוזגלו, אחרי שהאב יעקב התבטא אתמול כנגד הקבוצה. מאוחר יותר מאור בוזגלו התנער מדברי אביו.

מנג'ר מכבי תל-אביב, אבי נמני, הגיב על כך באימון: "אנחנו רוצים להתרכז רק בכדורגל אבל הדברים מסביב לוקחים מאיתנו אנרגיות. המטרה שלנו היא לנצח כל משחק וצריכים לעשות את המקסימום לחזור אל מסלול הניצחונות".

נמני סיכם והוסיף בקצרה על המשחק שלשום בקריית-אליעזר: "המשחק מול חיפה הוא היסטוריה עבורנו. אנחנו מתכוננים לכל משחק בנפרד ובחיפה השחקנים עשו עבודה נפלאה. אנחנו רוצים להתחיל את השבוע עם חיוך ולסיים אותו באותו המצב. אנחנו מאוד אופטימיים ורוצים להתרכז רק במה שקורה על המגרש. מאמין שנביא במשחקים הקרובים תוצאות טובות".

גם קשר הקבוצה ואחד השחקנים הבולטים העונה, שרן ייני, הוסיף לדברי המנג'ר: "אנחנו עובדים ביחד, באותה הצורה. קבוצה לא יכולה לשמור על יציבות עונה שלמה, עכשיו הייתה לנו ירידה ואנחנו מקווים לעלות שוב. אנחנו באים מוכנים לכל משחק ועוד נחזור אל מסלול הניצחונות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק