שוטרים, טפלו באוהדי ביתר

הסרט שבו צולם אוהד הפועל גל סוקולובסקי מתנצל בפני אוהדי בית"ר מזכיר לי את התמונות של שבויי המלחמה. עד מתי השוטרים ישבו בשקט וייתנו לברברים מירושלים לנהל פה את הכדורגל?

יום רביעי 17 מרץ 2010
שלמה חסיד
 כמו כולם, גם אני הזדעזעתי לקרוא מה שעוללו אוהדי בית"ר לגל סוקוולובסקי, אוהד הפועל אמיץ שהגיע לבית וגן לעודד את הנוער של הפועל במשחק מול הצהובים.

להכריח בנאדם להתנצל על שיר שכתב, זה אקט אנטי דמוקרטי, אלים, דוחה ומכעיס, שמוכיח שוב כי מי שחושב שאנחנו חיים פה במדינת חוק הוא כנראה נוטל סמי הזיה קשים.

איך יכול להיות שבצהרי היום, בעיר הבירה של מדינת ישראל בת ה-62, מרשים לעצמם אזרחים ישראלים סוג של התנהגות פסולה כזאת? אני אשיב לכם.

אוהדי בית"ר שמים קצוץ על המשטרה. לא אכפת להם להיעצר, לבלות כמה ימים בפנים, ואז לצאת החוצה עטורי תהילה מצד החברים שלהם.

הם מזלזלים במשטרה הרופסת, שמים קצוץ על ההנהלה של בית"ר שמתרפסת בפניהם באופן קבוע, ומבחינתם הם קובעים פה את החוקים. מכאן - הדרך לאלימות קצרה ביותר.

אוהדי בית"ר יודעים שהשוטרים הירושלמים אוהדים את הקבוצה שלהם. הרי מי זה גל סוקולבסקי בשבילם? סתם אשכנזי אוהד הפועל צפוני, שמתנשא על בית"ר. לכן דמו מותר.

גם אני הייתי ירושלמי, גם אני אהבתי את בית"ר, גם אותי חינכו שהפועל זה אחמדינג'אד. אני יודע מה אני אומר לכם, גם אני משם.

ואני אומר לכם - האשמה במשטרה. היא יכולה לטפל באוהדי בית"ר הרבה יותר בחומרה, אבל היא מחבקת אליה את האספסוף הצהוב צמא הדם, ולא באמת מדבירה את נגע האלימות שמתפשט כמו סרטן ביציעים הצהובים.

מישהו באמת חושב שאוהד בית"ר שמתנהג באלימות מקבל מהשוטרים את אותו יחס שערבי ממזרח ירושלים מקבל כשהוא מפגין? אל תצחיקו אותי.

מה שהמשטרה צריכה לעשות, אחת ולתמיד, זה להודיע שאם אוהדי בית"ר לא נוטשים אחת ולתמיד את דרך האלימות, היא סוגרת את איצטדיון טדיי (ממש כמו שקרה כשאוהדי סכנין התפרעו בדוחא).

אם זה לא יעבוד, לא תהיה ברירה אלא לסגור את טדי עד שהאלימות תדעך. ואז, אני מבטיח לכם, לא רק אדם אמיץ כמו סוקולובסקי ירשה לעצמו לנסוע לבית וגן כדי לעודד את הנוער, אלא עוד כמה מאות אדומים.

לצפייה בסרטון המאיים לחצו כאן.


 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק