אני מעדיף שבארסה לא תגיע לגמר

ליגת האלופות: הקשר הברזילאי של ריאל מדריד, מרסלו לא מעודד מהאפשרות שאלופת אירופה תגיע לגמר בברנבאו: "מעדיף אותם מולנו בגמר". ובעניין צ'לסי התבטא רוד חוליט: "אברמוביץ' צריך לשלם הרבה כסף כדי להצליח"

יום רביעי 17 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 "אל תשמח בנפול אויבך" - כלל גדול בתורה, אבל לא כך בליגה הספרדית. המגן השמאלי של ריאל מדריד, מרסלו, שכבר נמצא מחוץ לליגת האלופות, מאחל זאת גם היום (רביעי) ליריבה המושבעת ברצלונה שלטענתו עדיף שלא תגיע לגמר בברנבאו. 

כנראה שלחץ לאחר ההדחה מול ליון עדיין לא הרפה מהמדרידאים, גם לאחר ניצחון הליגה האחרון: "אם היינו בגמר הייתי מעדיף את ברצלונה, אבל כעת שאנחנו לא שם אני מעדיף שהם כלל לא יגיעו לשם. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה בליגה כדי לשוב לליגת האלופות בעונה הבאה". 

כמו כן מרסלו התייחס לאגרסיביות שפועלת נגד חברו לקבוצה, כריסטיאנו רונאלדו: "לרונאלדו יש סטייל של שליטה בכדרור שמאוד מקשה על המגנים. זה משהו מיוחד, קשה מאוד לעצור אותו ולכן לפעמים מנסים לעשות זאת בצורה לא בריאה וחיובית. למרות זאת הוא מנסה לשמור על ראש צלול". 

לסיום הקשר השמאלי, שהפך גם למגן השמאלי של הקבוצה היה קצת מופתע כאשר עודכן, שהוא השחקן בעל העבירות הכי גבוה בקבוצה ואמר בהומור: "תהיה בטוח, השחקנים לא רוצים להתקל בי ועכשיו זו ההוכחה". 

רוד חוליט: לצ'לסי בהרכב הזה אין סיכוי לזכות בליגת האלופות

מנגד עולות וצצות לא מעט פרשנויות לאחר ההדחה של צ'לסי ביום שלישי 1:0 נגד אינטר בסטמפורד ברידג'. מיהר להגיב, מאמנה לשעבר של הבלוז' ההולנדי, רוד חוליט שאף שיחק בקבוצה בין השנים 1995-1998.

מבחינת חוליט אמורה רומן אברמוביץ', הבעלים של הקבוצה לפתוח שוב את הארנק בקיץ הקרוב כדי לחזק במספר שחקנים: "צ'לסי כבר לא תזכה בליגת האלופות. אם הם רוצים לעשות כן, הם צריכים להביא שחקנים חדשים". 

חוליט המשיך לעקוץ ואמר: "לא היה שום יצירתיות, שום מהלכים מחשבתיים, לא כח פריצה. שום דבר. זה לא עוזר כדי לנצח את המשחק". 


רומן אברמוביץ' ברגעי נחת. צריך לפתוח את הארנק

מה שכן הקשר הגרמני של צ'לסי, מיכאל באלאק לא שתק לאחר המשחק ואמר לאתר הרשמי: "ככל שהמשחק התקרב לסיום לא הצלחנו ליצור כלום. זה מאוד מאכזב. עכשיו נתרכז בליגה, ונשקיע את כל הכוחות כדי להביא תואר לאחר מספר שנים יבשות". 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק