אין במכבי מי שיעצור אותו

הפועל ירושלים השלימה את החתמתו של וויל סולומון, שישוב לקדנציה נוספת במלחה ויהיה האיש המרכזי בהשגת המטרה - אליפות בעיר הבירה. יצאנו לשמוע את דעתם של מספר אנשי כדורסל וספורט וכמעט כולם משוכנעים ש"מדובר בשחקן מליגה אחרת"

יום שני 09 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 האם ההצטרפות של וויל סולומון להפועל ירושלים הופכת את הקרב על האליפות השנה לפתוח? זה מה שיצאנו וביררנו ביום שאחרי ההחתמה המפוצצת.<͢r/>
אפי בירנבוים, האיש שרצה את וויל סולומון במכבי לפני שנתיים, אמר הבוקר: "וויל סולומון הוא בהחלט שחקן מליגה אחרת. הוא שחקן ברמה של ה-N.B.A. רציתי אותו מאוד במכבי לפני שנתיים אבל זה לא הלך. אני יודע שהוא מחובר מאוד להפועל ירושלים, הם חולמים על אליפות כבר הרבה שנים וכמובן שבערב נתון הוא יכול לספק התעלות שתיקח את הקבוצה שלו לזכייה באליפות. לא רק השנה, כבר הרבה שנים של פיינל-פור שכמעט כל קבוצה יכולה לקחת פה אליפות, בטח קבוצה עם כוכב על כמו וויל סולומון".

קופל, יו"ר מנהלת הליגה הוסיף: "מצפה לנו ליגה מרתקת עם כמה קבוצות טובות. ההצטרפות של עודד קטש להפועל ירושלים עם הקהל המדהים שיש במלחה, ההסטוריה שלהם וכמובן החיזוק בוויל סולומון משדרגת את המועדון. קשה להגיד מה יהיה בۡוף מאי בשנה הבאה אבל ברור שזו הולכת להיות ליגה טובה, מרתקת ומעניינת".

אוהדי הפועל ירושלים חגגו הלילה את ההודעה המשמחת. אחד מהם הוא מישל דיין, עורך הספורט של רדיו ירושלים שמתמוגג: "וויל סולומון זה חלק מפואר מההיסטורי۔ של הפועל ירושלים. הוא חתום על הזכייה בגביע יול"ב. הוא מזכיר מאוד את עודד קטש השחקן ביצרתיות, אחד על אחד - הוא כמעט העתק מושלם של המאמן שלו. כרגע אין שחקן במכבי שיכול לעצור אותו אבל יכול להיות שהם עוד יביאו. יהיה מעניין מאוד".

מאמן ۞כבי תל אביב, דיוויד בלאט, סיכם את הדברים: "יש לנו במכבי ת"א מטרה להחזיר לעצמנו את האליפות. אנחנו לא מתעסקים בקבוצות אחרות אלא במכבי תל אביב. וויל סולומון הוא החתמה מאוד משמעותית, מדובר בשחקן עם עבר עשיר באירופה. אני בטוח שגם למכߑי תהיה תשובה למהלכים של הפועל ירושלים. מצפה לנו עונת כדורסל מרתקת".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק