ואן מארוויק תוקף את באיירן מינכן

מאמן נבחרת הולנד, הגיב היום להאשמות של ראשי באיירן, לפיהם אריאן רובן נפצע משום ששיחק פצוע עבור הנבחרת: "חבל שבבאיירן מדברים בתקשורת, הם יודעים את המספרי טלפון שלנו. פציעתו של רובן לא קשורה למשחקיו בנבחרת"

יום שלישי 10 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 הפציעה של אריאן רובן, כוכבה של נבחרת הולנד ובאיירן מיכן שהשביתה אותו לתקופה ארוכה, גרמה לראשי אלופת גרמניה לצאת במתקפה חריפה נגד הצוות של נבחרת הולנד, שלטענתם שיתף את רובן למרות שהיה פצוע והחמיר את הפציעה שלו.
ȍ
ברט ואן מארוויק, המאמן ההולנדי שהוליך את הולנד עד לגמר המונדיאל, לא נשאר חייב ויצא היום במתקפה נגד ראשי ואנשי באיירן מינכן: "חבל מאוד שהרופא והמאמן של באיירן מינכן מתקשרים איתנו דרך התקשורת. יש להם את המספרי טלפון שלנו והם יכלו לדבר איתנו אישۙת לפני שהם יוצאים לתקשורת".

ואן מארוויק, המשיך והגן על הנבחרת ההולנדית בפרשה: "היינו מאוד זהירים עם רובן בדרום אפריקה, אפילו בנינו לו תוכנית אימון אישית ובגלל זה הוא הצליח לשחק ללא בעיה 120 דקות בגמר המונדיאל. הפציעה של רובן לא קשור۔ למשחקים שלו בנבחרת והטענות של ראשי באיירן חסרות שחר. הם זורקים עלינו אחריות שלא בצדק".

רובן, שהבקיע שני שערים עבור הולנד במונדיאל והיה השחקן מספר 1 של באיירן מינכן בעונה החולפת, ייעדר לפחות חודשיים בשל פציעה חוזרת בבירכו. כזכור, מקרה דומה לזה של רובן, קרה גם עם קאקה ששיחק כשהוא לא כשיר לחלוטין עבור נבחרת ברזיל וגם הוא נפצע בברך וייעדר כ-4 חודשים לפחות בריאל מדריד.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק