שני גמרים כבר ברבע הגמר

באיירן מינכן תפגוש את מנצ'סטר יונייטד וברצלונה את ארסנל בשחזור של שני גמרים בלתי נשכחים בליגת האלופות. שני משחקים שבקלות יכלו להיות משחקי הגמר ב-22 במאי במדריד. ליגה ארופית: ליברפול מול בנפיקה, דרבי ספרדי בין ולנסיה לאתלטיקו מדריד

יום שישי 19 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
בפעם האחרונה לעונה ארופית זו, התכנסו היום (שישי) בשעת צהריים נציגי הקבוצות הבכירות ביבשת, באולם הכנסים היוקרתי בעיר ניון אשר בשוויץ, וקיימו את הגרלת רבע גמר ליגת האלופות וכן את הגרלת חצאי הגמר.

בשונה משנים קודמות בהן היו ארבע נציגות אנגליות בשלב זה, הפעם התייצבו להגרלה רק שתי נציגות ממולדת הכדורגל וכך הגיעו שמונה קבוצות משש מדינות שונות למעמד המכובד והיוקרתי, דבר שלא קרה מאז 1999. 


משחקי רבע הגמר:

ליון - בורדו - דרבי צרפתי מסקרן ביותר בין ליון, ששלטה בעשור האחרון ללא עוררין בצרפת ועשתה את ההפתעה הגדולה של שמינית הגמר עם ההדחה של ריאל מדריד, מול בורדו שהתחילה את דרכה בבית עם מכבי חיפה ועושה עונה מצויינת באירופה.

באיירן מינכן - מנצ'סטר יונייטד - שחזור של גמר ליגת האלופות הבלתי נשכח מ-99' עם המהפך המדהים של מנצ'סטר יונייטד תוך 2 דקות.

ארסנל - ברצלונה - שחזור של גמר אחר, משנת 2006. משחק בין אולי שתי הקבוצות עם הכדורגל האטרקטיבי ביותר ביבשת. תיירי הנרי מול האקסית המיתולוגית ובצד השני ססק פברגאס מול הקבוצה בה גדל.

אינטר - צסק"א מוסקבה - המרוויחה הגדולה מההגרלה היא ללא ספק אינטר של מוריניו שקיבלה את צסק"א מוסקבה למעשה כבר עשתה הישג מדהים בעצם ההעפלה לרבע הגמר.חצאי הגמר:

המנצחת בין ליון/בורדו תפגוש את המנצחת בין באיירן מינכן/מנצ'סטר יונייטד.

המנצחת בין ארסנל/ברצלונה תפגוש את המנצחת בין אינטר/צסק"א מוסקבה.


תוצאות ההגרלה מאפשרות מפגש חוזר של הגמר משנה שעברה בין ברצלונה למנצ'סטר יונייטד.


המשחק הראשון של רבע הגמר יתקיימו ב-30/31 לחודש והגומלין כעבור שבוע ב-6/7 באפריל. המשחק הראשונים של חצאי הגמר יתקיימו ב-20 ו-21 באפריל והגומלין כעבור שבוע.


הגרלת רבע גמר הליגה הארופית - ליברפול מול בנפיקה ודרבי ספרדי

גם במפעל השני בחשיבותו ביבשת התקיימה הגרלת רבע הגמר, המשחקים:

פולהאם - וולפסבורג

המבורג - סטנדרד ליאז'

ולנסיה - אתלטיקו מדריד

בנפיקה - ליברפול

חצאי גמר:

המנצחת בין המבורג/ליאז' תתמודד מול המנצחת בין פולהאם/וולפסבורג

המנצחת בין ולנסיה/אתלטיקו מדריד תתמודד מול המנצחת בין בנפיקה/ליברפול


המשחק הראשון ברבע הגמר יתקיים ב-1 לאפריל והגומלין כעבור שבוע. חצאי הגמר יתקיימו ב-12 במאי וכעבור שבוע הגומלין.תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק