מחוייבים קודם כל לעצמנו

מנג'ר פורטסמות' אברם גרנט הודיע כי ידבר עם שחקניו בנושא המטרות של הקבוצה עד סוף העונה ורמז כי פורטסמות' עשויה אולי להתרכז פחות בליגה

יום שישי 19 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
אחרי שהנהלת הפריימיר ליג הורידה לפורטסמות' 9 נק' ולמעשה חרצה בכך את גורל הקבוצה ואת ירידתה לליגת המשנה בתום העונה, שואל את עצמו המנג'ר הישראלי של הקבוצה אברם גרנט מהן המטרות של הקבוצה עד סוף העונה והיכן הוא ושחקניו צריכים להשקיע את מרבית האנרגיה.

המנג'ר הישראלי לא רוצה להפגין בפומבי חוסר ספורטיביות במשחקים שנותרו בליגה ואמר לעיתונאים בריטים: "אנחנו צריכים להמשיך להתמודד ולעשות את המקסימום בליגה גם אם אין לנו מטרות שם. יש קבוצות אחרות שתלויות במשחקים מולנו וצריך לתת לכולן סיכוי שווה".

אך מצד שני אומר גרנט: "לליגה יש אחריות על שאר הקבוצות אבל לנו יש קודם כל אחריות על פורטסמות'. אני מתכוון להתייעץ עם השחקנים שלנו בנושא סדרי העדיפויות שלנו עד סוף העונה".

לגרנט ופומפיי מחכה עוד כזכור חצי גמר הגביע האנגלי מול טוטנהאם ואם ינצחו במשחק זה, ירשום גרנט עוד פיסגה בקריירה שלו כשיתמודד בגמר של המפעל העתיק בעולם באצטדיון וומבלי האגדי.

אך ככל הנראה לא רק גרנט חושב פחות על הליגה. לגרנט יש בסגל כרגע חמישה שחקנים שאמורים לשחק בגביע העולמי. דיוויד ג'יימס, שוער בסגל אנגליה, נאדיר בלחאג' וחסן יבדה מאלג'יריה, אנגלוס באסינאס היווני וארונה דינדאן מחוף השנהב, כולם יעדיפו לשמור על עצמם מפציעות ומעומס לפני הטורניר החשוב מכולם.

אבל לא רק השחקנים עשויים לדאוג לשלומם ובריאותם, גם למנהלי פומפיי יש אינטרס שהשחקנים המובילים שלהם ישתתפו במונדיאל במטרה שיוכיחו את עצמם בבמה החשובה בעולם, בתקווה שהקבוצה תוכל למכור אותם לכל המרבה במחיר, במטרה להיחלץ מהקשיים הכלכליים הכבדים שנפלו על הקבוצה.

אז איך פומפיי וגרנט יתמודדו בכל החזיתות עד סוף העונה, האם ישחקו בהרכבם החזק ביותר גם בליגה או ישמרו על שחקנים למשחק הגביע. סביר להניח שעל כל השאלות נקבל תשובות כבר במחזורי הליגה הקרובים.
תגובות

b

טלספורט בפייסבוק