אין לי כוונה להפוך את בניטז לאויב

שחקן ליברפול אלברט ריירה, מנסה היום להרגיע את הרוחות לאחר הדברים הקשים שאמר כנגד מאמנו רפא בניטז. ריירה עדיין חושב שלבניטז משהו אישי נגדו

יום שישי 19 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 אבלרט ריירה, קשרה הספרדי של ליברפול, מנסה היום לשפוך קצת מים על המדורה שהוא עצמו הדליק בתחילת השבוע, כאשר התבטא בצורה קשה כנגד מאמנו רפא בניטז.

"אין לי כוונה להפוך את בניטז לאויב שלי", אמר ריירה, אלא שבאותה נשימה הוא גם חזר ואמר שלבניטז יש "משהו אישי" נגדו.

ריירה, בן ה-27, התבקש לא לחזור לאימוני הקבוצה עד יום שני והוא גם צפוי לקבל קנס כספי גבוה ולהיכנס לרשימת ההעברות של הקבוצה, צסק"א וספרטק מוסקבה כבר הביעו עניין בשחקן.

"התזמון שלו היה ממש גרוע בשביל המועדון ואנו נטפל בו בחומרה", אמר רפא בניטז אתמול. בניטז התעצבן בעיקר מהעובדה, שהראיון של ריירה פגע בהכנות של הקבוצה לקראת משחקה החשוב נגד ליל בשמינית גמר הליגה האירופית, משחק אותו ליברפול ניצחה 0:3.

ריירה, נואש להיות בסגל הסופי של נבחרת ספרד למונדיאל, אבל כשהוא פותח פעם אחת בלבד בהרכב של בניטז מחודש ינואר, הוא מבין שיהיה לו קשה להשתלב בסגל של אלופת אירופה.

"בסופו של דבר הסגל יקבע על פי שחקנים שמשחקים ואני לא משחק", אמר ריירה. "אנחנו חייבים לשבת ולדבר למה אני לא משחק? אני לא רוצה צרות עם המנג'ר שלי, ממש ההיפך. אבל הוא מעולם לא דיבר איתי למה אני לא משחק. בשנה שעברה שיחקתי כמעט בכל המשחקים וגם אם לא הייתי טוב במשחק אחד, משחק לאחריו שיחקתי. העונה אני לא משחק בכלל ואני חייב להניח שזה בגלל סיבה אישית ולא מקצועית".
 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק