בטורינה, עובד ואסולין יעזבו

בני יהודה תתחיל בקרוב בשינוי פני הקבוצה, כשחזי מגן ומשה דמאיו ממתינים שהקבוצה תבטיח את הישארותה בליגה, לקראת ߔתארגנות מקצועית חדשה

יום שישי 06 אפריל 2007
אשר גולדברג
"כישלון מקצועי אחד גדול". כך מגדירים את העונה הנוכחית של בני יהודה, שכל מה שנߕתר לה העונה זה להבטיח את ההישארות בליגת העל. ראשי הקבוצה, חזי מגן ומשה דמאיו מכינים תוכניות לשינוי פני הקבוצה, כשהכוונה היא לדון בנושא עם המאמן ניצן שירזי, שנכון לעכשיו, ממשיך בקבוצה עונה נוספת. 

לפחות 6-7 שחקנים יעזבו את המועדון ובראשם ߔקרואטי מטה בטורינה. בנושא בטורינה אין מדובר בהחלטה מקצועית, פשוט הקרואטי מבקש לחזור למולדתו ולמשפחתו.

ראובן עובד, קשרה המחונן של הקבוצה, מבוקש על ידי מספר קבוצות צמרת, בינהן בית"ר ירושלים, מכבי נתניה ומכבי חיפה. העימות של עובד Ӣם חלק מאוהדי בני יהודה הביאו לסיום דרכו בשכונה. 

חלוץ הקבוצה, ליאור אסולין, יצטרך ככל הנראה לחפש אופקי כיבוש חדשים. כרטיסו השחקן של אסולין שייך למכבי הרצליה, שתמשיך להשאילו, כשבית"ר ירושלים ומכבי ת"א מוזכרות כיעדים אפשרייםĮ

השוער הניגרי וינסנט אניימה החלים מפציעה ויתייצב ביום שני בין הקורות במשחק בבלומפילד נגד המובילה בית"ר ירושלים. פער 5 הנקודות מעל הקו האדום יוכל להצטמצם היום, בגין המאבק בין הכח עמידר ר"ג למכבי הרצליה, זאת אם הכח עמידר ר&qŵot;ג תסיים בתיקו או תנצח את מכבי הרצליה. 

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק