4

נבו היה רחוק 37 מאיות ממדליה

היום השלישי של אליפות אירופה בשחייה בישר טובות לישראלים: גל נבו סיים רביעי בגמר ה-200 מטר. הבוקר עמית עברי העפילה לחצי הגמר ב-200 מטרים מעורב. גיא ברנע ויהונתן קופלב העפילו לחצי הגמר במשחה ל-50 מטרכם גב

יום רביעי 11 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 היום השלישי של התחרויות באליפות אירופה בשחייה שנערכה בהונגריה, מאיר בינתיים את פניו לשחיינים הישראלים, כאשר שלושה נציגים שלנו העפילו לחצאי הגמר וגל נבו היה מרחק 37 מאיות בלבד ממדליה.

גל נבו, שבמקצה חצי הגמר ה-200 מטר מעורב אישי סיים עם הזמן השלישי בטיבו, סיים את מקצה הגמר במקום הרביעי, מרחק 37 מאיות בלבד ממדליית ארד. נבו פתח רע מאוד ואחרי 50 המטרים הӨאשונים (פרפר) דורג במקום השלישי בלבד,  כשבמקצה הגב שהגיע מיד אחרי הפרפר הוא איבד מקום נסף והיה שביעי.

 אולם אז החל גל נבו בסערה ורשם קאמבק מרשים במיוחד - אחרי 50 מטרים בשחיית חזה גל נבו טיפס עד המקום הרביעי, ממנו לא הצליח להתקדߝ וכאמור סיים מרחק 37 מאיות מהמקום השלישי ומדליית הארד. לאסלו צ'ה ההונגרי סיים ראשון וזכה בארד.

עוד לפני כן, בשעות הבוקר עמית עברי, הנציגה הישראלית שלנו, פתחה את התחרויות עם העפלה לחצי גמר המשחה ל-200 מטרים מעורב. עברי, עצרה את השעון על זמן של̠2:18.35 דקות וסיימה 19 בדירוג הכללי, אך הצליחה להשתחל ל-16 האחרונים מכיוון שכל מדינה רשאית שני שחיינים בלבד לחצי הגמר, מה שגרם לשלוש שחייניות אחרות שרשמו זמן מהיר משל עברי, לנשור.

מאוחר יותר, רשם גיא ברנע הישג יפה כשהעפיל לחצי הגמר במשחה ל-50Ġמטרים גב, עם זמן טוב של 25.11 שניות. שחיין נוסף שהעפיל לחצי הגמר באותו משחה הוא יהונתן קופלב, שסיים במקום ה-11 בדירוג הכללי.

מי שדווקא איכזב הבוקר היה תום בארי, שפסל במקצה החזקה שלו ל-200 מטרים חזה, אך הוא פסל ולא הצליח לעלות לחצי הגמר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק