ועכשיו, תורם של אנדיוני...

גביע דיוויס: יום מושלם לנבחרת ישראל ויתרון 0:2 מול איטליה. דהדי סלע גבר 3:6, 5:7, 6:1, 6:3, 3:6 על אנדראה ספי, נועם אוקון ניצח 5:7 5:7 4:6 את סימונה בוללי. הצמד הישראלי צריך לסיים את העבודה בשבת

יום שישי 06 אפריל 2007
אורן קורנפלד
עלה נחוש למערכה הזו וניצח בקלەת את המשחקון הראשון אותו הגיש כדי לעלות ליתרון 0:1. סלע הרגיש מתיחה ברגלו וירד לקבל טיפול מהצוות הרפואי, אך חזר אחרי הפוגה קצרה למגרש. סאפי הצליח לשבור את אוקון התשוש ועלה ליתרון 0:2 במערכה. סלע יצא לגמרי מריכוז וסאפי עלה ליתרון של 0:3 במערכה.

̍ סלע המשיך להרגיש את העייפות וסאפי זכה גם ב-2 המשחקונים הבאים  - 0:5  לאיטלקי. סלע אומנם זכה במשחקון השישי, אבל האיטלקי הצליח לזכות במשחקון שזיכה אותו במערכה השלישית - 1:6 לסאפי.

סלע פתח טەב את המערכה הרביעית עם זכייה במשחקון הראשון. האיטלקי לא נשאר אדיש והשווה ל-1:1. המשחקון השלישי היה ארוך, אולם סלע בנחישות זכה בו 1:2 ועלה ליתרון. האיטלקי השווה שוב, אבל סלע החזיר את היתרון עם משחקון מהסרטים - 2:3 לישראלי.

במקום להמשיך ולהוביל̬ סלע נרגע ונחלש, האיטלקי חזר במהירות וזכה בשני משחקונים רצופים ושוב היתרון אצלו - 3:4 לסאפי. שוב סלע נשבר במשחקון צמוד והאיטלקי רחוק משחקון אחד מניצחון במערכה הרביעית - 3:5. המשחקון האחרון היה צמוד, אבל סאפי גבר על סלע - 3:6 לאיטלקי במערכה הרביעית והמשחק הלך למערכה חמישית מכרעת.

המשחקון הראשון היה חלק לאיטלקי, שניצח בקלות. סלע התאמץ והצליח לחזור למערכה - 1:1. סלע נראה בדרך לאיבוד המערכה והמשחק, כאשר האיטלקי זכה בשני משחקונים רצופים - 1:3 לסאפי.

3:6 ואת המשחק כולו.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק