ספאחיה: אני מרגיש רע מאוד

מאמן מכבי תל אביב נראה רע לאחר ההפסד ללובליאנה 75:77 ואמר: עצוב לי בשביל האוהדים וזה קשה מאוד. שארפ: בטוח שננצח את פנאתנייקוס

יום שישי 26 ינואר 2007
שלמה חסיד

שחקני מכבי תל אביב נחתו היום (שישי) לאחר ההפסד המביך אתמול ללובליאנה 75:77, שמחייב אותם לנצח ביום חמישי את פנאתנייקוס בשביל לסיים במקום השני את שלב הבתים הראשון.

לאחר 13 משחקי יורוליג, נראה לראשונה המאמן, נבן ספאחיה המום והוא התקשה לספק הסברים למחצית השניה הגרועה של קבוצתו אתמול.

ספאחיה: "אני בכדורסל הרבה שנים ואני מאמן הרבה שנים ויש לי הרבה ניסיון, אבל לא עמדתי במצב כזה. אני פשוט מרגיש רע מאוד. מצד שני, אני בטוח שהקבוצה תדע לצאת מזה. אין לי שום הסבר להבדלים בין המחצית הראשונה לשנייה.אני מרגיש רע מאוד בשביל האוהדים ואני לא יודע מה יותר גרוע - להפסיד אתמול או להגיע לכאן ולהתחיל להסביר מה היה. אני מבטיח לאוהדים שהקבוצה תשתפר ושנדע לתקן את כל הטעויות שעשינו. אין לי כרגע שום הסבר איך בשלושה משחקים רצופים, מול יריבות שונות ובדרגים שונים קורה לנו בדיוק אותו דבר".

ניקולה וויצ'יץ': "אני לא יכול להסביר מה קורה. לא דיברתי לאחרונה יותר מידי עם המאמן. דבר אחד בטוח - יש לנו חוסר יציבות מדהים. אני לא רוצה לעשות את ההקשר בין העונה הזאת לקודמת, אי אפשר להשוות בין הקבוצות".

קפטן הקבוצה, דריק שארפ: "אני יודע שהאוהדים עצובים, אבל הם חייבים להיות איתנו. אין לי ספק שננצח מול פנאתנייקוס ונסיים במקום ה-2".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק