גוטמן, תן לבורשטיין לשחק ביפו

החלטתו של אלי גוטמן על-כך ששוערה של מכבי קביליו יפו, גבי בורשטיין, לא ישחק מול הפועל תל-אביב מחר היא פגיעה ברוח הספורט. הפועל גם כך עדיפה, שלפחות רוח הספורט לא תינזק

יום שני 22 מרץ 2010
שלמה חסיד

 מחר יתמודדו מכבי קביליו יפו והפועל תל אביב בשלב שמינית גמר גביע המדינה. כל אחד מבין שמדובר במשחק המיועד לפורענות, היות כי קביליו כבר הדיחה את קריית-שמונה המסוכנת, מוליכת הליגה הלאומית, מהמשך המשחקים בגביע המדינה אחרי שניצחה אותה בחוץ.

למרות זאת, נותן לעצמו מאמן הפועל תל אביב, מכובדי אלי גוטמן, את החירות להתערב בהרכב של יריבתו למשחק ולא מאפשר לגבי בורשטיין, המועסק בהפועל ת"א כמאמן השוערים של וינסנט אניימה, לשחק בשערה של יפו.

ואני שואל אותך אלי גוטמן,: למה שלא תיתן לבורשטיין לעלות בשערה של קביליו? יהיה זה ניצחון גדול לרוח הספורט אם בורשטיין יעמוד בשערה של קבוצתו מול הפועל תל אביב. אם יפו תשחק ללא שוערה הקבוע, לא ממש יהיה ערך ספורטיבי למשחק המופיע בטופס הווינר.

ללא בורשטיין בין הקורות יהיה קשה יותר לקביליו יפו להפתיע את הפועל ת"א והמשחק יאבד מערכו, מהצביון ומההגינות שלו.

אלי גוטמן מאמן גדול, בעל זכויות עצומות בכדורגל הישראלי, אפשר לבקש ממנו שיתעלה על עצמו, ישנס מותניים, יבין לליבו של הקהל הרחב הצמא לכדורגל נקי והוגן ויאפשר לבורשטיין את מה שהוא רוצה באמת- לשחק כדורגל במדי קביליו יפו מול הפועל ת"א. מותר להעריך שגם במצב זה הפועל עדיפה ותעפיל, אך לפחות הספורט לא יינזק.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק