שביט אלימלך התפטר מהפועל פת

מאמן קבוצת הנוער של הפועל פ"ת, שביט אלימלך, התפטר הבוקר מתפקידו לאחר חודשיים בלבד בתפקיד. קודם לכן היה מאמן השוערים ואף מאמן הקבוצה הבוגרת. מיקי סנדרוב יחליפו

יום שני 22 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
מאמן קבוצת הנוער של הפועל פתח-תקווה בחודשיים האחרונים, שביט אלימלך, הודיע על התפטרותו בכדי לזעזע את המערכת ולנסות להשאיר את המועדון בליגה הלאומית לנוער.

הפועל פ"ת נמצאת במקום האחרון בטבלת הליגה הלאומית לנוער, עם 13 נקודות, כשמעליה נמצאות הכח עמידר ר"ג עם 15 נקודות, הפועל רעננה עם 16 נקודות ובית"ר נס טוברוק עם 17 נקודות.

לאחר התבוסה שנחלה הקבוצה בשבת האחרונה, 1:4 מול בית"ר נס טוברוק יריבתה לתחתית, החליט המאמן לזעזע את המערכת ולהודיע על עזיבתו. זהו המאמן השלישי העונה שמסיים את תפקידו במועדון עוד לפני תום העונה.

אלימלך מחזיק בחוזה בהפועל פ"ת עד סיום העונה הבאה ולא מן הנמנע כי יאמן את אחת מקבוצות הנוער כבר בשבועות הקרובים. את העונה הוא החל כמאמן השוערים בקבוצה ולאחר מכן אף היה מאמן ראשי, בעקבות עזיבתו של דני נראון.

המחליף של אלימלך בקבוצת הנוער יהיה מיקי סנדרוב, אשר כבר אימן את קבוצת הנוער העונה. סנדרוב קיבל משכורת מהפועל פ"ת וכעת ישוב וינסה להציל את הקבוצה מירידת ליגה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק