בן חיים - ההכרעה מתקרבת

אלרדייס החתים בלם סלובקי, שכבר היה חתום בנתניה. ביום א', מפגש החוץ של בולטון בגביע נגד ארסנל יהיה, אולי, האחרון של טל בן חיים לפני צ'לסי. ביום רביעי מסתיים מועד ההעברות. מכבי ת"א במתח?

יום שישי 26 ינואר 2007
אשר גולדברג, מערכת TELESPORT

דריכות, מתח ואי בהירות בנושא המעבר של טל בן חיים מבולטון לצ'לסי. חלון ההעברות האירופי מסתיים ביום רביעי והקולות בבולטון סביב הבלם-מגן הישראלי אינם מאפשרים קבלת הודעה חד משמעית בנושא מעברו לצ'לסי של רומן אברמוביץ' וז'וזה מוריניו.

אנשי תקשורת אנגלים המסקרים את בולטון טענו הערב שאפשר שמשחק הגביע האנגלי ביום ראשון, באיצטדיון האמירויות, יהיה גם משחקו האחרון במדי בולטון.

ב"טרוטרס" לא התיחסו בסוף השבוע לנושא בן חיים, כדי שלא לקלקל את ההכנות, אבל במקביל נרכש הבלם הסלובקי, לובומיר מיכליק, רכש זר, שאומר על תוכניותיו של המנג'ר, סם אלרדייס בנושא בן חיים.

מי שעוקבת בדריכות אחרי ההתפתחויות היא מכבי ת"א. אם בן חיים יעבור לצ'לסי עד יום רביעי יקבל לוני הרציקוביץ' 5 אחוזים מסכום ההעברה, שיכניס לקופת הקבוצה בין 100 ל-150 אלף ליש"ט.

אם בן חיים לא יעבור עד יום רביעי והעברתו לקבוצה אחרת כשחקן שסיים את חוזהו בקיץ תתבצע - מכבי ת"א לא תהיה זכאית לפיצוי. 

בן חיים וחברו לבולטון, עידן טל, יגיעו לישראל בתחילת חודש פברואר למשחק הידידותי נגד נבחרת אוקראינה ברמת גן.

מיכליק - במקום נתניה, בולטון

בולטון, קבוצתם של טל בן חיים ועידן טל, צירפה למועדון שני שחקנים סלובקים מסנץ, קבוצתו של דניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה.

לובומיר מיכליק בן ה-23 הגיע לעמדה של טל בן חיים, בלם ועליו אמר מנג'ר הקבוצה, סם אלרדייס: "הוא מצויין באויר, יש לו את כל התכונות להצליח ברמה הזאת וגם ניסיון בינלאומי". מיכליק כבר היה חתום במכבי נתניה, אך אלי גוטמן, מאמן הקבוצה דאז, לא התלהב מהשחקן וביקש להזמין אותו למבחנים, בקשה שנתקלה בסירוב אצל מיכליק והעסקה נפלה.

הרכש השני, זולטן הרסני, הוא חלוץ בן 19 שהגיע בהשאלה עד לסוף העונה ובסוף העונה יחליט אלרדייס האם להחתימו. "יש לו מהירות טובה מאוד והוא אוהב לקחת את זה אל היריב. נבחן את החתמתו בסוף העונה". אמר אלרדייס לגבי החלוץ.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק