a

המלצות WINNER מיוחדות לפרמייר ליג

ליגת הפרמייר ליג האנגלית חוזרת. משחק הפתיחה בין טוטנהאם וסיטי, צ'לסי האלופה ובניון מול ברומיץ', ווסטהאם של אברהם גרנט ועד שלל משחקים. אנו מעניקים לכם 7 המלצות WINNER מיוחדות לכל משחקי היום

שבת 14 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
משחקי הפמייר ליג, הליגה האנגלית בכדורגל, יוצאים היום לדרך. היום, כמו לפני כל מחזור משחקים מעתה ובהמשך העונה, נעניק דיווחים לקראת המשחקים והמלצות מיחודות למשחקי ה-WINNER.

טוטנהאם - מנצ' סיטי - 2 (יחס 2.65)

את העונה שעברה סיימה טוטנהאם במקום הרביעי בטבלה, מה שהוביל אותה אל משחקי ליגת האלופות העונה. היא תארח במחזור הפתיחה את מנצ' סיטי שסיימה במקום החמישי בטבלה, מקום אחד מתחתיה בפיגור של 3 נק'. בשני המפגשים בעונה שעߑרה ניצחה טוטנהאם 3-0 בבית ו-1:0 בחוץ. טוטנהאם לא עשתה יותר מדי חיזוקים בעונה הזו, היא הביאה רק את רוברט קין הקשיש בן ה-30 מסלטיק. הסיטי מהצד השני לא חסכו יותר מדי כסף והם עשו רכש של תשעה שחקנים. הבולטים בהם הם רוביניו בן ה-26, חלוצה של סאנטוס בעונה שעברה.Ġלצידו ישחק קייסדו ששיחק במלאגה בעונה שעברה. גם דוד סילבה מולנסיה וטורה מברצלונה הצטרפו לסיטי שללא ספק תיראה טוב מאוד העונה. טוטנהאם תשחק ללא וודגייט, הסיטי יחסרו את גיבן ואת ג'ונסון. אני לוקח פה הימור חזק ומסמן כאן 2, ניצחון חוץ של הסיטי שחיזקו את הקבוצה ۩להם באופן משמעותי.

אסטון וילה - ווסטהאם - 1 (יחס 1.75)

הוילה סיימה את העונה שעברה במקום השישי בטבלה, שני הפסדים במחזורי הסיום מנעו ממנה אפשרות לסיים במקום הרביעי והמפתיע .היא תארח היום את ווסטהאם שהיתה חלשה מאוד בעונה שעברӔ וסיימה במקום ה-17 בטבלה, מקום אחד מעל הקו האדום. ווסטהאם ניצחה את הוילה בעונה שעברה בבית 2-1 וסיימה מול בתיקו במשחק החוץ בוילה. שלושה שחקנים בלבד רכשה אסטון וילה בקיץ האחרון, שלושתם אנגלים. שורי שהגיע מפולהאם בתפקיד מגן ובקישור שני שחקנים. הוג שהגיע מדרלߙנגטון ואוסבורן שהגיע ממילדסברו. ווסטהאם מהצד השני החתימה שני ישראלים בקיץ האחרון. הראשון הוא המנג'ר, אברהם גרנט שהביא איתו לקבוצה את טל בן חיים מפורטסמות. בנוסף אליהם הגיעו פיקוין הצרפתי מפורטסמות, באררה מפומס והגרמני היצלפרגר מלאציו. ווסטהאם עשתה רכש יפה̠אבל אני לא חושב שזה יעזור להם במשחק הפתיחה מול הוילה. הקבוצה המארחת לא מכרה שחקנים קריטים והיא בעצם אותה קבוצה חזקה מהעונה שעברה. לדעתי זה יוכל להספיק לה מול ווסטהאם הבינונית.

בולטון - פולהאם - X (יחס 2.85)

בולטון סיימה את העונה שעברה במקום ה-14 בעונה דיי חלשה מבחינתה. היא תארח במחזור הפתיחה את פולהאם שסיימה במקום ה-12 וכולנו זוכרים את פולהאם עם הדרך האירופאית המדימה שלה עד לגמר שם הפסידה. שני המשחקים בעונה שעברה נסתיימו בתיקו, ניצחונה האחרון של בולטון על פולהאם היה לפני כמߢט 4 שנים בעונת 06/07. ארבעה שחקנים חדשים הביאה פולהאם. קמארה, חלוץ מצויין שהגיע מסלטיקק, את סנדרוס השוויצרי שהגיע מארסנל, את ג'ונסון האמריקאי שהגיע מאריס ואת המנג'ר כמובן הוג'ס שאימן את הסיטי בעונה שעברה. מהצד השני פולהאם גם נפרדה מכמה שחקנים מצויינים בינߔם המגן שורי שעבר לוילה, קו'צה החלוץ שעבר לרומא וגם מהמאמן הקשיש שלהם, הודסון שחתם בליברפול. בולטון מהצד השני החתימה ארבעה שחקנים חדשים, היא הביאה את מרקוס אלונסו בן ה-19, מגן כישרוני שהגיע מריאל מדריד. בנוסף אליו היא הביאה את מרטין פטרוב הבולגרי מהסיטי, את החלוץ אובדאי מרוצ'דייל ואת בלייק מברנלי. צפוי להיות משחק דיי שקול לדעתי עם יתרון של בולטון. אני אסמן כאן X, אך כדאי לחזק ב-1.

בלקבורן - אברטון - 1 (יחס 2.55)

בלקבורן סיימה את העונה שעברה במקום העשירי בטבלה עם שלושה הפסדי ۑית בלבד. היא תארח היום את אברטון שסיימה במקום השמיני בטבלה עם יכולת חוץ לא משכנעת. אחד מההפסדים של בלקבורן בבית היה דווקא לאברטון שניצחה אותה בשני המפגשים, גם בבית וגם בחוץ 3:0 ו-3:2. בלקבורן עשתה ארבע רכישות בקיץ האחרון, היא הביאה שני שוערים חדשים, פילדי۠ג שהגיע מרוצ'דייל ואת בון שהגיע משפילד מהצ'מפיונשיפ. היא הביאה גם שני מגנים, גאנינג שהגיע מרוטרדהאם ואת קיזנשבילי הגיאורגי שהגיע מרדינג. אברטון מהצד השני החתימ השלושה שחקנים חדשים, היא הביאה את גוייה הצרפתי, חלוצה של שטרסבורג בעונה שעברה, את מוצ'ה הסלובקי̠מלגיה ורשה שישחק בשער ואת ג'וטיקביץ' ממאטרוול האנגלית. אברטון לא ממש התחזקה כמו שצריך בקיץ האחרון, היא גם נפרדה מכמה שחקנים חשובים בינהם סנדרוס ונאש, בלקבורן תמשיך להיות קבוצת בית טובה ולדעתי בניגוד לעונה שעברה, היא תפתח את העונה הזאת עם ניצחון על אברטון.

וויגאן - בלאקפול - 1 (יחס 1.60)

וויגאן סיימה את העונה שעברה במקום ה-16 בטבלה, שש נק' בלבד מהמקום ממנו יורדים ליגה. היא תארח היום את העולה החדשה בלאקפול. 11 משחקים בלבד היו בין שתי הקבוצות האלו, וויגאן ניצחה בחמישה משחקים, בלאקפול בשלושה משחקים, הפעם האחרונה שהשתיים נפגשו זה היה לפני שנה באוגוסט במשחק גביע בו ניצחה בלאקבפול בקלות 4-1. וויגאן החתימה בקיץ האחרון ארבעה שחקנים חדשים, בינהם הארגנטינאי בושלי, חלוץ בן 25 שהגיע מאסטודיאנטוס, את אלקראז הפרגוואי שהגיע מקלאב ברוז', את סטאם המצויין, מגנה של טוונטה בעונה שעברה. בלאקפול מהצד השני החתימה שחקן אחד בלבד, את הקשר הצרפתי גראנדין שהגיע מצסק'א סופיה מבולגריה. בלאקפול אמנם היתה זו שניצחה את המשחק האחרון בߙן השתיים בעונה שעברה, זה נכון שוויגאן בסך הכל קבוצה דיי חלשה ולדעתי גם העונה היא תהיה בתחתית. בכל מה שנוגע למשחק הזה, לדעתי וויגאן תפתח את העונה הזו עם ניצחון.

וולבס - סטוק - X (יחס 2.80)

וולבס סיימה במקום ה-15 בעונה שעבר۔, היא תארח את סטוק המפתיעה שסיימה במקום ה-11 בטבלה. שני המשחקים בין השתיים בעונה שעברה נסתיימו בתיקו 2-2 בסטוק ותיקו מאופס בוולבס. ניצחונה האחרון של וולבס על סטוק היה לפני ארבע שנים. שלושה שחקנים החתימה וולבס בקיץ האחרון. היא הביאה את ואן דאם (משעשע) הבלגי מאנדרלכט ואת מויוקולו הצרפתי שהגיע מהאל סיטי והוא ישחק בהגנה. סטוק מהצד השני החתימה שחקן אחד בלבד וזה את השוער נאש שהגיע מאברטון. סטוק שיחררה בקיץ שני שחקנים צעירים, את המגן ודרברן שחתם בנורטהמפטון ואת מאולט בן ה-18, חלוץ שחתם בבראדפורד. סטוק קבוצה לא רעߔ אך לדעתי היא תתקשה במשחק בבולבס. אני מסמן כאן X.

צ'לסי - ווסט ברומיץ' - 1 (יחס 1.05)

האלופה צ'לסי פותחת את המשחקים שלה במשחק שאמור להיות דיי קליל על ווסט ברומיץ' שהעפילה רק העונה לליגה הראשונה. אם מסתכלים על ההיסטוריה בין̠שתי הקבוצות האלו אז הן שיחקו זו מול זו 92 משחקים, צ'לסי ניצחה ב-39 משחקים, ברומיץ' ב-30, לא כזה פער גדול. מה שכן, צ'לסי ניצחה בעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים ובהפרשים גבוהים מאוד של שלושה וארבעה שערים. המשחק האחרון בין השתיים היה לפני שתי עונות, צ'לסי נәצחה 3-0 בחוץ ו-2:0 בבית. חמישה שחקנים החתימה צ'לסי בקיץ האחרון, שניים מהם בולטים במיוחד זהו הקשר הברזילאי רמירז שהגיע מבנפיקה ואת הקשר הישראלי שלנו, יוסי בניון בן ה-30 שהגיע מליברפול. צ'לסי שיחררה את דקו, סטוך, באלאק, קול ובאלטי בקיץ האחרון. ברומיץ' גם עשתה מסע רכישות קטן, היא לא החתימה שמות גדולים ומי שבעצם הכי מעניין אצלהם הוא המגן החדש, פאבלו איבנז שהגיע מאתלטיקו מדריד. צ'לסי כבר הפסידה העונה משחק חשוב, זה הסופר קאפ למנצ' יונייטד. הפעם צ'לסי לא תמעד ולדעתי צפוי להיות כאן משחק רב שערים. בהצלחה לבניון שלנە.

תגובות

טלספורט בפייסבוק