שבע בום. פת ברבע הגמר

גביע המדינה: מכבי פ"ת פיגרה במחצית 1:0 מול בני לוד, אבל צמד שערים של מארינקוביץ ועוד שער של אבי יחיאל תוך שבע דקות בפתיחת המחצית השניה, השלימו מהפך וניצחון 1:3 לחניכים של פרדי דוד

יום שלישי 23 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
 מכבי פ"ת היא הקבוצה הראשונה שמעפילה לרבע הגמר, אחרי ניצחון בחוץ על בני לוד 1:3, במשחק שפתח את משחקי היום במסגרת שמינית גמר גביע המדינה.

פ"ת, חשבה שהיא מגיעה לטיול קליל באיצטדיון בלוד, אך במחצית הראשונה היתה רק קבוצה אחת על המגרש וקוראים לה בני לוד. הלודאים שלטו ללא עוררין במגרש והביכו פעם אחרי פעם את ההגנה המבולבלת של האורחים. בדקה ה-21 הם גם הגיע על שכרם. טל מאיר הצעיר, דחק מקרוב כדור מתוך העירבוביה והעלה את לוד ליתרון מוצדק.

לוד, יכלה בקלות להכפיל ולשלש את היתרון במחצית הראשונה, אבל אבו ענזה פגש את המשקוף וחמודי כיאל סחט הצלה מדהימה מיבריץ' על סף סיום המחצית הראשונה והקבוצות ירדו להפסקה עם יתרון מינימאלי ללוד, שיכולה להאשים רק את עצמה על חוסר ניצול המצבים שלה. אל המחצית השניה יצאה פ"ת כמו מלוע של תותח ובבליץ של 7 דקות ביצעה מהפך.

זה החל בדקה ה-50, כאשר מארינקוביץ' הסרבי טיווח פנימה בבעיטה חופשית והשווה את התוצאה. רק דקותיים עברו ואבי יחיאל, הבלם שהגיח להתקפה, ניצל כדור רוחב מצויין של עומר דמארי כדי להשלים את המהפך ולקבוע 1:2.

בדקה ה-57 פ"ת כבשה את השלישי. טל בן חיים, שנכנס כמחליף עוד במחצית הראשונה, תיעתע בהגנת לוד ובישל כדור למארינקוביץ', שמול שער חשוף גילגל פנימה וכבש את השני שלו והשלישי של פ"ת. 1:3 לפ"ת בסיום.

מאוחר יותר הערב, ייערכו 3 משחקים נוספים בשמינית הגמר. בני יהודה תארח את הפועל אשקלון, הפועל פ"ת תארח את נצרת עילית ובמשחק המרכזי והפיקנטי, תארח מכבי קבילי יפו את הפועל ת"א עם גבי בורשטיין בין הקורות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק