סינדרלה קיבלה בראש

גביע המדינה: רבות דובר על המפגש בין שתי הקבוצות, אבל הפועל ת"א סגרה את הסיפור כבר במחצית הראשונה עם 0:5 חלק נגד מכבי 'קביליו' יפו. האותנטיות לא הכריעה והאדומים ברבע הגמר. יוסי אבוקסיס: "גבי בורשטיין ביצע החלטה קשה"

יום שלישי 23 מרץ 2010
שלמה חסיד
 רבות דובר על המפגש הפיקנטי וההיסטורי בין הקבוצה מליגה ב' לקבוצת הצמרת מליגת העל, הפיקנטריה עבדה הכדורגל פחות כאשר הפועל תל אביב פירקה 0:5 ללא מענה את מכבי 'קביליו' יפו האותנטית והעפילה לרבע הגמר. 

עוזר מאמן הפועל ת"א, יוסי אבוקסיס אמר בסיום הניצחון: "רצינו לעבור את המשחק הזה בשלום, חבל מאוד שיצאנו עם 2 פצועים. ההחלטה של גבי בורשטיין הייתה מאוד מאוד לא טובה. אנחנו שלמים עם ההחלטה, כי שוער ישחק נגדנו". 

שוער מכבי 'קביליו' יפו ומאמן השוערים של הפועל ת"א, גבי בורשטיין: "היה שווה להיות כל דקה עם הקבוצה שלי. זה משחק כדורגל, קהל מקלל, קהל מברך. באתי שיחקתי משחק כדורגל, לא רציתי לעשות קרקס מסביב. הייתי עם החברים שלי והקבוצה איפה שאני משחק. 

"לקחתי החלטה קשה לא קשה, אני לקחתי אותה ואקח את התוצאות. גם אוסטריה וינה קיבלה חמישייה מהפועל, אני שמח עם ההחלטה ושלם איתה. ממשיכים הלאה". 
 
כ-6 אלף צופים הגיעו לעודד במשחק שנערך בראשל"צ. השער הראשון נפל תוך 3 דקות בלבד של איתי שכטר לזכות הפועל ת"א. השער השני הגיע תוך 7 דקות בלבד מנגיחה של וואליד באדיר (0:2). כבר בדקה ה-30 הפועל הוליכה 0:3 לאחר פנדל מדוייק של וורצ'ינה. 

חמש דקות לפני תום המחצית גם ערן זהבי נכנס לרשימת הכובשים. במחצית השנייה התמונה לא השתנתה עם המישי של הפועל מרגלי איתי שכטר.

מכבי קביליו יפו: גבי בורשטיין; אורן בן לוי, יניב עמיאל, כפיר אגסי, רן פוליקר; חיים סבי, בני שרקאת, גיא סבח (ניסים בן דוד, 63'); דודי ביטון; ארז ירימי (דודי ביטרן, 49'), אורן יחזקאל (אביב אלחדד, 53'). 

הפועל ת"א: וינסנט אניימה; עמרי קנדה, דגלאס דה סילבה, וואליד באדיר, גל שיש; זוראב מנטשאשווילי, שי אבוטבול, גילי ורמוט (מהראן לאלה, 57'; יהודה חוטה, 62'), ערן זהבי; בויאן ורוצ'ינה, איתי שכטר (ויקטור מרעי, 53').

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק