גרשון: צריכים לדעת לתפקד בלחץ

יורוליג: מאמן מכבי ת"א נותר אופטימי גם לאחר ההפסד המפתיע מול פרטיזן בהיכל נוקיה: "צריכים לשחק כמו במחצית הראשונה". אנדרסון: "הגנה משחקים 40 דקות". קצ'מן: "בשבילי מכבי עדיין פייבורטית"

יום שלישי 23 מרץ 2010
שלמה חסיד

הרבה תחושות אכזבה ותיסכול נראו בעיקר בחדר ההלבשה של מכבי תל אביב לאחר הפסד לפרטיזן בלגרד 85:77 במשחק הראשון בהיכל נוקיה ואיבוד יתרון הביתיות.

אלן אנדרסון, שחקן מכבי ת"א נותר אופטימי: "במחצית הראשונה היינו אגרסיביים יותר. במחצית השנייה לא היינו שם. הריבאונד וההגנה לא עבדה לטובתנו. צריך להתכונן ולחשוב על חמישי. ההגנה צריכה להיות יותר טובה ולשחק 40 דקות שלמות".

קצ'מן שצלף מכל פינה לזכות פרטיזן בלגרד  אמר בסיום: "היה לנו הרבה איבודי כדור בהתחלה. במחצית השנייה ההגנה הייתה טובה יותר. זה רק תחילת הסידרה, יש עוד הרבה לשחק. לדעתי עדיין מכבי פייבורטית בסידרה". 

פיני גרשון, מאמן מכבי תל אביב אמר לאחר ההפסד: "התהפך המומנטום. החטאנו זריקות טובות. הם קלעו 75 אחוז מהשלוש, שזה לא אופייני להם והמשחק התפתח. ספגנו 53 נק' שזה יותר מדי". על אלן אנדרסון אמר גרשון: "שהתוצאה מתאזנת ואתה בבית, התוצאה חשובה והשפיעה. היה לחץ וכדורים פשוטים לא נכנסו".

לקראת המשחק הבא בחמישי: "צריכים להמשיך ולשחק כמו במחצית הראשונה וכבר מעכשיו להחזיר את הביטחון לשחקנים. אני מעריך ומקווה שלא נמשיך לעשות את השגיאות ואז זה יסתדר. לא בטוח שנצליח לברוח ל-14 או 20 נק' הפרש. צריך לדעת לתפקד בלחץ ולעשות את העבודה כמו שצריך. גם בסרביה זה לא יהיה פשוט וגם עליהם יהיה לחץ". 

שחקן מכבי ת"א, דייויד בלות'נטאל: "צריכים לשחק כמו במחצית הראשונה במשחק הבא. הם שיחקו חכם בהגנה וזה לא עבד לטובתנו". 

קפטן הקבוצה, דרק שארפ: "נלך הביתה, נרגע, ונתחיל להתאמן ממחר. היינו במצבים כאלה בעבר.  זו סי דרה, הכל פתוח. נלמד את הסיטואציהכל משחק הוא משחק בפני עצמו, זו סידרה וצריכים לשחק טוב". 

דורון פרקינס: "זו סידרה, יש לנו עוד 4 משחקים נגדם. במחצית השנייה הם עשו מה שהם רצו. יש לנו עדיין עוד משחק בבית לפני שניצא לשם, אנחנו מאמינים שנוכל לנצח אותם".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק