הלילה של הרוש: ביתר ברבע הגמר

גביע המדינה: לאחר דרמה ענקית בתום 120 דקות, אריאל הרוש הדף בעיטה של לירן שטראובר והעלה את בית"ר ירושלים לרבע הגמר על חשבון מכבי ת"א. אמסלם: "זה היה ארוך מדי". הרוש: "השמיים הם הגבול"

יום חמישי 25 מרץ 2010
שלמה חסיד
לא כדורגל גדול, אבל דרמה ענקית באיצטדיון טדי המלא מפה אל פה, כאשר בית"ר ירושלים הצליחה לנצח 8:9  את מכבי תל אביב ולהמשיך במסע ההגנה על התואר. הגיבור של המשחק זהו אריאל הרוש, שוערה של בית"ר ירושלים, שהצליח לעצור בפנדלים ולעלות את קבוצתו לרבע הגמר.

מאמן בית"ר ירושלים המאושר, דוד אמסלם אמר לאחר הדרמה: "זה היה ארוך מדי, ארוך מאוד. אני שמח שבסוף ניצחנו ואנחנו ממשיכים בדרך שלנו. ההתרגשות הייתה בסוף שכל הקהל עמד, ראיתי את השמחה של כולם בעצירה של הרוש. לא שיחקנו כדורגל גדול ועלינו. הצלנו את העונה, נחכה להגרלה בגביע. בגביע אין קבוצות גדולות, הכל קורה. צריך להגיע מוכנים, אנחנו מחכים".

גיבור הניצחון, אריאל הרוש אמר בסיום: "הצלחתי להתעלם מהאווירה והלחץ. הצלחתי לעצור את הפנדל ולעלות את בית"ר לשלב הבא. זה רגע גדול, הרגע הכי גדול בקריירה שלי. אני מבסוט. מגיע הקרדיט למאמן השוערים שלי. בשלב הבא השמיים הם הגבול. כל משחק שיהיה בגביע יהיה לא פשוט, בגביע שום משחק לא פשוט. הקהל הבית"רי עושה לי צמרמורות".

הסכר בטדי נפרץ כאשר מכבי תל אביב עלתה ליתרון מנגיחה מצויינת של עמנואל מאיוקה (37). במחצית השנייה טדי התפוצץ כאשר אבירם ברוכיאן כבש שער נהדר וקבע 1:1. לאחר הארכה ו-120 דקות אף קבוצה לא הצליחה להכריע את ההתמודדות וההכרעה עברה לפנדלים. 

בפנדלים הדרמה הייתה בעיצומה, כאשר אריאל הרוש עצר בעיטה של לירן שטראובר והעלה את בית"ר לרבע הגמר

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, פאולו דה לה האסה (סבסטיאן ואסקז, 88), שמעון גרשון, אריק בנאדו, אלירן דנין, קובי מויאל (איתן טיבי, 46), עידן טל, אבירם ברוכיאן (חן עזריאל, 77), עמית בן שושן, ברק יצחקי, טוטו תמוז.

מכבי תל אביב: לירן שטראובר, יובל שפונגין, רונאלד ראלדס, ניסו קפילוטו, רוני גפני, ליאור ז'אן, שרן ייני, גיז'רמו ישראלביץ' (אנדריי קומאץ, 98), יוסי שבחון, יובל אבידור (איליה יברויאן, 78), עמנואל מאיוקה (תמיר כחלון, 113).

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק