גל כהן עלול להחמיץ את אשקלון

בלמה המצטיין של הפועל פ"ת, סובל מפציעה בברכו ועלול להעדר כחודש ימים. על פי המסתמן כהן לא יוכח לשחק בפתיחת הליגה מול הפועל אשקלון. מאמצים בקבוצה להעביר בבקרה את אקסברד, זגורי ואור בן חמו

יום שני 16 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
 לא כך קיוו בהפועל פ"ת לפתוח את עונת 2010/11. אחרי ההפסד בדרבי (2:0) בשבוע שעבר, קיוותה הפועל פ"ת לרשום ניצחון בכורה מול הפועל ר"ג, אך נוצחה שוב ותפתח בסוף השבוע את העונה בליגת העל ללא ניצחון באמתחתה.

אולם, היכולת הߞקצועית על המגרש היא אינה הדאגה היחידה של אלי מחפוד, שעלול לפתוח את העונה ללא הבלם המצטיין שלו גל כהן. כהן, סובב את ברכו באימון הקבוצה ביום ראשון ועבר אתמול בדיקות מקיפות בבית החולים איכילוב.

כהן,שלא שיחק כמובן מול הפועל ר"ג וחסרונו בהגנהĠהורגש, יידע בהמשך השבוע לכמה זמן ייעדר, כשהחשש הוא העדרות ארוכה של כחודש לפחות. נכון לעכשיו, כהן נמצא בספק גדול מאוד למשחק הפתיחה של הפועל פ"ת בליגה בחוץ מול הפועל אשקלון.

פציעתו של כהן היא מכה במיוחד לאור העובדה שהקבוצה סובלת מסגל קצר מߐוד ומול הפועל ר"ג מי שתופקד כמגן ימני היה אור פישביין, החלוץ הצעיר. מי שיחזור להרכב במשחק מול אשקלון הוא ג'ונתן אסוס, הקפטן שלא שיחק מול ר"ג בשל השעייה.

בתוך כך, בקבוצה מקווים להעביר בבקרה התקציבית את שלושת שחקני הרכש - ישראל זےורי, עידו אקסברד ואור בן חמו. אם לא יצליחו לעשות כך, אלי מחפוד יצטרך לתמרן מול אשקלון עם סגל קצר במיוחד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8