מסוט אוזיל חתם ברۙאל מדריד

רשמית: ריאל מדריד הגישה הצעה אחרונה לורדר ברמן עבור אוזיל על סך 14 מיליון יורו והצדדים הגיעו להסכמה. הקשר הגרמני יגיע מחר למדריד, יעבור בדיקות רפואיות ויחתום ל-5 שנים

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 מסוט אוזיל, קשר ורדר ברמן ונבחרת גרמניה, ישחק החל מהעונה הקרובה בריאל מדריד אחרי שריאל מדריד הגישה הצעה משודרגת ואחרונה, שהספיקה לגרמנים והעסקה סוכמה בתוך יממה. אוזיל יגיע כבר מחר לסנטיאגו ברנבאו, שם יעבור בדיקות רפואיות ולאחר מכן יחתום על חוזהו החדש למשך 5 השנים הקרובות.

ריאל העלתה ב-5 מיליון יורו את הצעתה הקודמת שעמדה על 9 מיליון יורו, אӕלם ורדר ברמן דרשה על השחקן בסביבות 18 מיליון יורו. למרות זאת, לברמן לא היו הצעות גבוהות יותר ובקבוצה הגרמנית החליטו שלא לקחת סיכון לאבד את השחקן בקיץ הבא בחינם, מאחר והוא מסיים את חוזהו בורדר ברמן ביוני 2011.

אוזיל, שההצעה הראשונה עבורו נדחתה ע"י ורדר ברמן, הבהיר לראשי המועדון כי הוא מעוניין לעזוב את הקבוצה ולשחק העונה רק בריאל מדריד. זאת למרות הצעות מוקדמות של ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד.

אוזיל היה מכוכבי המונדיאל האחרון והוביל את נבחרת גרמניה עד לשלב חצי הגמר, שם הודחה על-ידי אלופת העולם החדשה, ספרד. בריאל מדריד אוזיל מצטרף לחברו לנבחרת, סמי ח'דירה שהגיע למדריד הקיץ, כמו גם רכישות נוספות שביצע מוריניו בדמות פדרו לאון מחטאפה, ריקארדו קראבליו מצ'לסי וסרחיו קנאלס מראסינג סנטאנדר שחתם במועדון כבר בשנה שעברה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק