רוביניו עשוי לחבור לראול בשאלקה

דיווחים ברחבי אירופה קושרים את רוביניו לשאלקה, שם הוא עשוי לשתף פעוםה מחדש עם ראול, איתו שיחק בריאל מדריד. המכשול העיקרי בהבאת הברזילאי - משתכר 195 אלף יורו בשבוע במדי מנצ'סטר סיטי

יום שני 16 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

למרות שהשבוע היה נדמה כי מנצ'יני Ӟתכנן להשיב את רוביניו לסגל מנצ'סטר סיטי ולתת לו את ההזדמנות בשנית, היום כבר החלו דיווחים על מעבר של החלוץ הברזילאי דווקא לגרמניה, שם שמו נקשר לשאלקה.

שאלקה של פליקס מגאת' איבדה את האליפות בעונה שעברה בפוטו פיניש של העונה, שם כאמור זכתה לבסוף ߑתואר באיירן מינכן, אך שאלקה התחזקה הקיץ בשחקן שמוכר לרוביניו מאוד מהתקופה בריאל מדריד - ראול גונזאלס.

רוביניו הושאל בשנה שעברה לקבוצת סנטוס הברזילאית, שם עזר לה לזכות בגביע המקומי, ובפגרת הקיץ האחרונה הוזכר כמועמד לפנרבחצ'ה הטורקית. עוד לפני ۛן, רוביניו היה שותף למונדיאל האחרון של נבחרת ברזיל, בו היא הודחה ברבע הגמר על-ידי הולנד.

גם בעיתון הצרפתי "לאקיפ" מדווח כי רוביניו עשוי להצטרף לקבוצת שאלקה והגרמנים מתכננים להציע עבורו כ-25 מיליון יורו. המכשול העיקרי של העסקה, מה שעߩוי לטרפד את הכל, הוא השכר של הברזילאי בשורות מנצ'סטר סיטי. רוביניו נרכש לפני שנתיים בעבור 42 מיליון יורו ומשכורתו השבועית היא 195 אלף יורו בשבוע. 

צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק